Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nimfomániás lennék? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás lennék? Vagy tényleg kevés a heti 1 alkalom?

Figyelt kérdés

A problémám a következő. 26 éves lány vagyok, két éve élek boldog párkapcsolatban, együtt is lakunk több mint egy éve.

A baj azzal van hogy én bármikor szivesen szeretkeznék a párommal, de ő egyre kevésbé igényli, pedig tudom szeret.

Multkor már megvádolt azzal hogy nimfomániás vagyok.

Megprobáltam megbeszélni vele a dolgot, deakkorsem változott a dolog semmit.

Nekem a heti egy az kevés. Hogy veheteném rá hogy többször csináljuk?


2009. júl. 21. 12:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja hát igen. Ha mindig szó nélkül hagyod, és nem látszik rajtad, hogy te is akarod, akkor könnyen lehet ilyen. Próbálj meg kezdeményezni. Nem fog ellenkezni valószínűleg. Nem kifogás, hogy te nem vagy olyan, egyenjogúság van. Szexet akarsz, szerezd meg, de tényleg. Nagyon irritáló tud lenni amikor mindig a pasinak kell ágybacipelnie a nőt, még akkor is, ha éppen az akar jobban szexelni.
2009. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Heti kb. 20 alkalommal szoktam szexelni a párommal. 27 éves l. vagyok. Ha tehetném mindig ráülnék a farkára bárhol. :D
2009. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
45%
kevés
2009. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit kevés heti egy alkalom, bár megjegyzem, mindenkinek eltérőek az igényei, én sem igénylem többször heti 2-3 alkalomnál a szexet. Régebben többször csináltátok? Gondolkodj el rajta, mi lehet az oka, és beszéld meg vele feltétlenül! Esetleg beszélgessetek más párokkal is, akiket jól ismertek, és akkor ő is látni fogja, hogy heti egy alkalom kevés!
2009. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyátalán nem vagy nimfomániás!

Heti egy az kib.szottul kevés!


Én 19 éves vagyok és naponta 2-szer 3-szor kiverem(de néha még ez is kevés)

Ha barátnőm lenne azt meg egész nap nyomnám:D

És nem vagyok nimfomániás én sem.

2009. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
szívás. Ne menj hozzá! Csak rosszabb lesz a helyzet.
2009. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipőben járunk. Nálunk is csak heti 1 alkalom van nagyritkán kettő. Csak én 20 vagyok bnőm meg 22. Rengeteget veszekedtünk ezen. ő erre mindig csak azt mondta hogy már kinőtt abból a korból:S Én viszont úgy döntöttem hogy nem kezdeményezek többét, vagyis egy darabig nem. Nemfogok küszködni olyan dologgal ami nem megy. Rengetegszer átrágtuk a dolgot és mindig én voltam a hibás hogy sokat akarok, meg sok szeretet adok neki. Közbe meg ő változott meg amit néha elsimer néha nem. Én most magunkra csak ien véleménnyel vagyok hogy LESZAROM.:)
2009. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nállunk egy ideig én nem kívántam a szexet, mindíg csesztetett érte a párom dehát nem értettem én se de nem kívántam, aztán fordúlt a kocka most ő igényli kevesebbszer! Van olyan hogy négy napig nem is fekszünk le egymással, mostmeg engem zavar hogy miért nem kíván, mivel elötte sosem volt nyugtom, mindíg akart... Hát biztos minden kapcsolatban vannak ilyen időszakok! Bár bevallom ő is sérelmezte soxor hogy nem kezdeményezek. Lehet nállatok is ez a baj, kezdeményezz te, öltözz be valami szexi ruciba. És ha az is baja volt hogy nem mondtaál neki nemet, hát húzd egy picit mikor szexelni szeretne, de azért ne az legyen hogy nem történik meg a dolog... Lehet egy picit megunt, de ez kiküszöbölhető. Bár ha ez egy éve így megy akkor nem tudom... Nállunk csak pár hétig tartott. Érdemes megbeszélni és elgondolkozni hogy pár év múlva még ez a heti egy sem lesz?? 22/L
2009. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!