Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nimfomániás lennék? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás lennék? Vagy tényleg kevés a heti 1 alkalom?

Figyelt kérdés

A problémám a következő. 26 éves lány vagyok, két éve élek boldog párkapcsolatban, együtt is lakunk több mint egy éve.

A baj azzal van hogy én bármikor szivesen szeretkeznék a párommal, de ő egyre kevésbé igényli, pedig tudom szeret.

Multkor már megvádolt azzal hogy nimfomániás vagyok.

Megprobáltam megbeszélni vele a dolgot, deakkorsem változott a dolog semmit.

Nekem a heti egy az kevés. Hogy veheteném rá hogy többször csináljuk?


2009. júl. 21. 12:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

a ti korotokban ennél sokkal több is normális lenne,(akár 3-4),nem vagy nimfo.


de el kell fogadnod,h.ő ennyit igényel,nem erőszakoskodhatsz.max.próbáld felkelteni a férfiúi ösztöneit apró trükkökkel.női magazinok tele vannak ilyenekkel.

2009. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Egy egészséges ember igényli a szexet. Heti több alkalommal. A nimfomániához közöd sincs, még csak távolról sem. Mi négy éve naponta többször szeretkezünk, mindig, amikor van rá időnk és hidd el, mindig szakítunk rá.
2009. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

hidd el, iszonyatosan ellehet venni egy ember kedvét a szextől azzal, ha a másik előhozza ezt a témátm, h mért nem akarod többször? simán elmegy az ember kedve tőle, mert eröltetettnek érzi a dolgot. tudom milyen ez, voltmár benne részem, mindkét oldalról. volt olyan h tőlem kérdezgették, h mértnem akarom többet, és olyanis volt h én kérdezgettem h de mértcsak ennyi. a vége meg mind2 esetben azlett h mégkevesebb lett.

sztem hagyd ülepedni a dolgot, h a párodnak ne az járjon az agyában, h te folyton csak szexelnél, így neki is több kedve lesz.

és nemvagy nimfomán, de ha már ilyeneket vág hozzád, mert kevesléed as heti 1et, akkor már elég ideges lehet. és sztem részben azértis szexeltek ilyen keveset.

2009. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

A nimfomániásnak mindegy kivel fekszik össze, csak megtörténjen a dolog, nem szereti a partnereit és képes naponta több különböző parnerrel is lefeküdni, mert BETEG. Te NEM VAGY AZ!

A heti egy alkalom nagyon kevés. A helyedben megpróbálnék nagyon csábító lenni: illatos fürdő gyertyákkal, hangulatos vacsi (és te szexi ruhában pompázol végig), esetleg megmaszírozod, magadra kapsz vmi szexi harisnyatartós cuccot és úgy várod haza, kellemes zene...stb., amelyikről gyanítod, hogy neki is tetszene. Ha dögös vagy, biztos nem tud ellenálni, hajrá!

2009. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Én naponta sexelek ennyit.Akkor én vagyok nimfomániás és nem te.

Ez fura, hogy nem akar sexelni, lehet komolyabban el kellene beszélgetnetek, vagy kellene valami újdonság a sexben.

2009. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat.

A gond igazából azzal van, hogy régebben napi 2-3x is csináltuk, de aztán lassanként egyre ritkább lett a dolog.

Én nem igazán piszkáltam most először tettem szóvá (1év után) de ezt mondta hogy őt ZAVARJA, hogy én sosem mondtam nemet, és velem bármikor lehetne szexelni. Ezért ugy érzi hogy nekem minden kevés, és igy már kedve sincs belekezdeni.

Pedig őszintén szólva nem vagyok egy kezdeményező tipus sem...

2009. júl. 21. 13:10
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
pedig sok hapsi örülne a napi 2-3-nak!!! a barátod - bocsi - de nem komplett. beszélj vele! félő, hogy ,,rádunt" vagy van valakije, sztem tisztázzátok mielőbb a dolgot.
2009. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Énis gondoltam hogy rámunt, de pont a hétvégén kérte meg a kezemet, ugyhogy szerintem ez nem arra utal. :)

De őszinténszólva én nem mernék igent mondani, mert ha két év után ilyen a szexuális életünk, nem tudom hova fajulhat még a dolog.

2009. júl. 21. 13:15
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

előszöris gratulálok ahhoz h megkérték a kezed :D

ez legalább pozitív, h szeret, és nincsen senkije. a szexuális életetek pedig sztem simán rendbejöhet. amúgymeg én úgyvettem észre h az elején mindig többet szexelnek a friss párok, aztán beüt vmi "gebasz" majd utána normalizálódik. nekem ez a tapasztalatom :)

sztem ilyen fordulópont előbbutóbb mindig eljön, de ez általában normálisan végződik, csal nemszabad eröltetni, és idegesíteni vele a másikat.

milenne ha újítanátok egy kicsit? csináljatok olyanokat amiket eddig nem, vagycsak ritkán.

2009. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm. :)

Énis remélem hogy rendbejöhet még a dolog, de nagyon már nincs mivel feldobni a szexuális életünket hacsak nem tanulok meg kézenállni. Elég beválalósak vagyunk mindketten, ugyhogy már tippem sincs ilyen téren mihez kezdhetnék. Egy másik lány bevonása meg gyanitom most nem javitana a helyzeten... :)


Köszi mindenkinek, és ha van még ötletetek azt megköszönöm.

2009. júl. 21. 13:31
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!