Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érzelmek nélküli dugás vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek nélküli dugás vagy egy szenvedélyes szeretkezés?

Figyelt kérdés

kinek melyik jön be jobban?


kor/nem pls :)


2009. júl. 21. 01:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
Időnként nagyon jó tud lenni egy érzelem nélküli dugás, legalábbis nekem volt már olyan amikor nem akartam semmi komolyat a pasitól csak egy pár éjszakát. Viszont olyan is volt már, hogy nagyon szerelmes voltam, nagyon gyengéd és szenvedélyes volt a pasi, de mégsem volt jó vele a szex. Ennek ellenére a komoly, érzelmes kapcsolatokat részesítem előnyben (ezért is mentem férjhez és vetettem véget ezeknek a futó kis kalandoknak). 28/L
2009. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%

Egy egész éjszakás szenvedélyes szeretkezésnél a feleségemmel nincs jobb. Nem cserélném le semmire.

33/ffi

2009. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%
mindegyiknek megvan a maga varázsa. amikor van párom, akkor vele, és az szeretkezés, és szenvedélyes, mivel szeretjük egymást. de ha nincs senkim, akkor nagyon jó tud lenni egy szex érzelmek nélkül egyéjszakás kapcsolatban. annak is megvan a varázsa, a szabadság, és hogy nincsen semmi kötöttség.
2009. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%
utolsó vagyok: 20/L
2009. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az a probléma, hogy sokan azt gondolják, az érzelmek nélküli dugás egyenlő az egyéjszakás kalanddal, vagy egy csak szex kapcsolattal (ezért tilatokoznak néhányan ennyire, és ezért pontozzák le jó tahó módon azokat, akik azt írták, hogy többnyire a dugás jön be nekik), pedig ez egyáltalán nem igaz. Én nagyon szeretem a barátomat, de az ágyból az esetek nagy többségében egyszerűen szeretem kihagyni a romantikát. Hiszen a vadabb, "erkölcstelenebb" szex izgatóbb. (Mellesleg az is hülyeség, hogy a szeretkezés több energiát vesz igénybe. Éppen hogy jóval kevesebbet.)


Ha mondjuk jó hosszú ideje nem láttam a páromat, vagy kicsit fáradtabb vagyok, akkor jobban esik a szeretkezés, de egyébként...

2009. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%

Utolsónak

Szerintem meg azért pontozzák le azokat akik a dugást (is) írják, mert egyszerűen képmutatóak és álszentek, vagy csak tinik (vicces, hogy a 16 éves kisfiúk és kislányok akarják megmagyarázni a kettő közt a különbséget). Jönnek itt az érzelmekkel meg, hogy csak szerelemből stb csak arról feledkeznek meg, hogy 2-3 havonta mást szeretnek, és mindig épp az az igazi és a legjobb, és az egész életüket együtt fogják leélni (ők tudják, aki mást mer állítani az hülye) Lehet jönni és lepontozni, én akkor se játszom meg magam (a másik meg, hogy itt kinek is játszam név nélkül), és bevallom, hogy voltak olyan esetek, amikor épp nem volt pasim, de a szexre vágytam, ilyenkor nagyon jó volt egy érzelem nélküli dugás.

2009. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%

1052es vagyok, utolsóval abszolút egyetértek, az ilyen kérdéseknél, meg azoknál ahol a partnerek számát kérdezik, vagy hogy volt-e már egyéjszakás kalandja-e valakinek, stb. mindig jönnek az álszent erkölcshuszárok és pontozgatnak aktívan lefelé.

utolsó előttinek, meg annyi h szerintem itt senki nem kever semmit, benne van a kérdésben a dugásnál, hogy érzelmek nélkül, oké hogy a pároddal kihagyod a romantikát, de érzelmek vannak köztetek.

2009. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%

szerintem pedi azért pontoznak leakik akarnak, mert joguk van hozzá ha neki úgy tetszik. azért van ez a funkció. ti is azt pontoztok le akit akartok, ha nektek ez élvezetet okoz. mert gondolom ha ennyire lovagoltok azon, hogy jujj lepontoztak titeket, akkor ti is pontozgattok le minden választ ami nektek nem tetszik.

úgy feszegetitek itt ezt a pontozás témát mintha valami is múlna rajta hogy hány százalék van odafirkálva.

2009. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Thurston ***** válasza:
80%
Nem múlik ezen semmi, nem konkrétan a lepontozás zavar, csak nem szeretem az álszentséget, ennyi az egész.
2009. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
És mindenki azt írta le, hogy neki mi a legjobb. Akkor meg miért kell lepontozni? Nem azt mondtam, hogy mindenki dugjon, hanem azt, hogy nekem az esik jól.
2009. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!