Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a gruppen szexről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a gruppen szexről?

Figyelt kérdés

Én szívesen kipróbálnám, de félek, hogy utána megbánom... Volt már valaki akinek jó élmény volt? És hol talált rá vállalkozókat?

21 lány


2009. júl. 20. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkinek a magánügye, hogy éli a szexuális életét, ezért elítélni, pálcát törni felette nem kell!!!

Mindenkinek más a szexuális igénye, szokása és persze mindenkinek lehet véleménye, amivel nem sérti meg a Kérdezőt!

Az én személyes véleményem a kérdéssel kapcsolatban, hogy a szex egy intim dolog ami 2 emberre tartozik, nekem a szex érzelmeken alapul, ezért nem tudnám megtenni, hogy mást is bevonjak, bevonjunk.

Egy ismerősöm kipróbálta és azt mondta nagyon rossz volt, az érzelmek miatt. Rosszul esett neki, hogy a párja máshoz "nyúlt" akkor ott valami eltörött benne.

Szerintem ezt még gondold át!

Persze ha valamikor kipróbálod, mint már írtam a Te döntésed a Te magánügyed!

2009. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen Mindenkinek a véleményét! Senkit nem pontoztam le azért, mert hurrogott! Mindenkinek van magán véleménye és pont ezért is tettem fel a kérdést, hogy megtudjam ki mit gondol róla! Így aki ellenezte, számomra az a válasz is hasznos. (Aki a pártomra állt annak bónusz köszönet:))


Nincs párom, de ezt már az elején kihangsúlyoztam és ha lenne biztosan eszembe se jutna ilyesmi. Viszont nagyon hajt a kíváncsiság, de semmiképp nem csinálnám idegennel, vagy internetről szerzett személyekkel! Ha esetleg valamikor megtörténne a dolog, majd leírom milyen élmény volt! (persze akit érdekel)

Köszi még egyszer!

2009. júl. 20. 19:59
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
nekem is az a véleményem, hogy a szex 2 emberre tartozik, nem tudnám elképzelni hogy még valaki, vagy több ember ott legyen akár passzív akár aktív résztvevőként is. azt nem mondom, hogy csak szerelemmel, mert egyéjszakásom volt már egypár, de az is csak 2esben.
2009. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
egy biztos: nem szerencsés állandó partnert bevonni ilyesmibe. amúgy szerintem ki lehet próbálni, de az nem jó, ha valakinek ez válik a normává.
2009. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem jó dolog kis mértékben egyszer kétszer ki lehet próbálni.

A barátnőmmel már beszéltünk róla,azt mondta bele menne.

2011. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!