Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a gruppen szexről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a gruppen szexről?

Figyelt kérdés

Én szívesen kipróbálnám, de félek, hogy utána megbánom... Volt már valaki akinek jó élmény volt? És hol talált rá vállalkozókat?

21 lány


2009. júl. 20. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
szerintem undorító és személytelen én legalábbis igy vagyok vele nem fekszem le akárkivel csak szerelemböl
2009. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Na szerintem most biztos találsz majd jelentkezőket. :)


Szerintem amúgy ez nem így működik. Ha az embernek olyan társa van aki nyitott ilyenekre, akkor vele meglehet dumálni és párként eltudtok menni swinger klubbokba, vagy ilyesmi helyekre. Neten is keresnek párok párokat. -de szerintem ismerettségi körben egyszerübb.

2009. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
fúj eszembe nem jutna ilyen ha valakit szeretek csak azzal szeretnék lenni
2009. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

undorító,csak nehogy te is igy járj

[link]

2009. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem nincs párom, úgyhogy... Ha lenne nekem is akkor én sem csinálnék ilyet. És nem vadidegenekre gondoltam:D mert fekszem le akárkivel!
2009. júl. 20. 18:44
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerűen nem értem, miért kell fújolni...

Nade. Szerintem is ezt úgy a legjobb intézni, hogy a pároddal, akiben megbízol és fordítva, kerestek a környezetetekben egy 3. személyt. Pontosabban szólva, én két teljesen idegennel azért nem mernék ilyesmibe belevágni, főleg nőként. Még akkor sem, ha 2 nő, 1 ffi a felállás. Persze ha téged pont az idegenség izgat...:) Sok olyan hirdetést találni, ahol párok keresnek 3. személyt, bár ilyenkor sem árt először egy ismerkedős, kávézós délutánt beiktatni, s csak utána belevágni a szexuális részébe.

Mindenesetre ne hagyd, hogy a prűdek (vagy a 15 éves válaszolók - már bocsi) eltántorítsanak egy jó kis élménytől ;)

2009. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
2009. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Sztem kár ezen úgy felháborodni mint az elöttem szólók...

Mindenkinek más tetszik más az igénye én személy szerint lány vagyok és nagyon szívesen kipróbálnám 2 férfival és az 1 férfi + 1 nő felállást is. Sztem nem lehet rossz. De én csak azt tudom ajánlani hogy ismerőst keress ismeretlent semmi képpen nem az ilyes féle dolgokhoz megbízható emberek szükségesek.

2009. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
18:42 csakhogy tudd nem 15 vagyok hanem 28 egyébként meg ízlések és pofonok
2009. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2009. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!