Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Puncinyalástól lehet hólyagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncinyalástól lehet hólyagos a szám?

Figyelt kérdés
Egy hete elégítettem (69) ki Barátnőmet és másnapra herpesz szerű hólyagok jöttek ki az orromon, de akkor csak fáradtságra gyanakodtam, de tegnap szintén nyelvvel tevékenykedtem és mára a szám felett jöttek ki (tegnap sem és ma sem voltam fáradt). Már nem az első alkalom hogy kijönnek ezek a hólyagok, csak még soha nem tűnt fel, hogy puncinyalás után. Senki után nem szoktam inni, senki nem szokta tőlem elkapni így nem tudom, hogy egyáltalán herpesz-e. Imádom Barátnőm punciját nyalni, szóval undor miatt se jöhetett ki. Még azt meg kell említenem, hogy néha Barátnőm kandida gombától szenved, ekkor Canesten hüvelykúp és Canesten kenőcs után tünetmentesek leszünk (a viszketés). Lehet összefüggés ezek között? Vagy egyszerűen hüvelygomba és herpesz? 23/F
2009. júl. 20. 16:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De előbb volt a nyalás, utána a herpesz (ha herpesz egyáltalán).
2009. júl. 20. 22:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Először mind a ketten legyetek tünetmentesek, és csak azután kezdjetek nyalakodni.Nekem is szokott herpeszes lenni a szám, amikor valaki után iszom, de addig nincs nyalakodás, amig el nem múlik.
2009. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Most tünetmentesek vagyunk teljesen. Nekem van egyedül herpesz a számon...
2009. júl. 21. 14:18
 14/16 anonim ***** válasza:

18:43-as vagyok.Sajnos nem tudom milyen milyen krémet használ pontosan a herpeszére.De ha bemész egy gyógyszertárba ott tudnak neked javasolni krémet.Ne sajnáld rá a pénzt,inkább vedd meg drágábban,amelyik hatékonyabb.

Nos ahogy mondtad Te is,borotválja a barátnőd ez bizony közrejátszik.Javasold neki,ha leborotválja,akkor kenje be testápolóval,mert ha esetleg borostás is lesz,akkor a testápoló hatására gyengül a szőrzet.Minden este be kell kenni és akkor Téged sem fog irritálni. A herpeszkrémet pedig gyógyszertárban kérdezd meg!

2009. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi. A legjobb egy olyan krém lenne, amitől teljesen elmúlik. De sajnos ahogy olvasgattam ilyen még nincs...
2009. júl. 24. 19:03
 16/16 anonim válasza:

Szerintem meg fogjátok meg egymás kezét és szánjatok a dologra rá annyi pénzt, hogy elballagtok egy magán nemibeteggondozóhoz. Esélyes, hogy herpesz, de lehet más vírus is, ami nemiszerveken, bőrön, nyálkahártyán is fertőző lehet. Teljesen felesleges pontos diagnózis nélkül nekiállni otthon egyik héten gombásodás, másik héten meg herpesz elleni kenőccsel kenegetni.

Mindemellett alaposan ellenőrizzed le a két combod között lógó mókamestert is apró hólyagok, vagy érzékeny égő részek után kutatva.

Az idők során gombásodás már az exemről került át rám, az nem okozott hólyagképződést és könnyen felismerhető volt, pikkpakk el is múlt. Vírusos fertőzéssel meg már jártam én is ilyen magándokinál, nem mondom , hogy életem legjobb élménye volt, de hát muszáj.

Ne foglalkozzatok azzal, hogy "cikinek" érzitek, elvégre az egészségetekről, meg a gondtalan szexről van szó.

2009. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!