Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Puncinyalástól lehet hólyagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncinyalástól lehet hólyagos a szám?

Figyelt kérdés
Egy hete elégítettem (69) ki Barátnőmet és másnapra herpesz szerű hólyagok jöttek ki az orromon, de akkor csak fáradtságra gyanakodtam, de tegnap szintén nyelvvel tevékenykedtem és mára a szám felett jöttek ki (tegnap sem és ma sem voltam fáradt). Már nem az első alkalom hogy kijönnek ezek a hólyagok, csak még soha nem tűnt fel, hogy puncinyalás után. Senki után nem szoktam inni, senki nem szokta tőlem elkapni így nem tudom, hogy egyáltalán herpesz-e. Imádom Barátnőm punciját nyalni, szóval undor miatt se jöhetett ki. Még azt meg kell említenem, hogy néha Barátnőm kandida gombától szenved, ekkor Canesten hüvelykúp és Canesten kenőcs után tünetmentesek leszünk (a viszketés). Lehet összefüggés ezek között? Vagy egyszerűen hüvelygomba és herpesz? 23/F
2009. júl. 20. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy nem csak te szereted ennyire nyalni a barátnődet. :)
2009. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hehe... sülve-főve együtt vagyunk 5 éve
2009. júl. 20. 16:54
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Valószínű hogy a gomba ment át rád. Amíg nem múlik el a barátnődnek teljesen kézzel vagy gumival érintkezzetek. Kezeltessétek ki magatokat mindketten mert így csak a pin-pong effektus alakul ki ,azaz oda-vissza adogatjátok egymásnak a fertőzést.
2009. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már háromszor kezeltettük magunkat, ahogy a doki előírta és nem akar megszűnni... Egyébként most tünetmentes Bnőm.
2009. júl. 20. 18:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes a herpesz. A gombának ritkán tünete a hólyag.
2009. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én párom is érzékeny az ilyenre. Neki is (bár ritkán) herpesz jön a szájára,mikor orálisan kielégít. De ritkán a péniszére is. Ezért mindig ha úgy érzi kijönne a herpesz,bekeni herpeszkrémmel. Vegyél Te is herpesz elleni krémet,és ha netán előfordulna,akkor kend be nyugodtan,és elmúlik. Nem arról van szó,hogy undorodnál a párodtól,hanem valószínű a nyál és ha elélvez az az anyag összekeveredik nem jót tesz a bőrödnek és herpesz alakul ki.Azon kívül,ha a párod mondjuk borotválja és kicsit borostás,akkor a folyamatos súrlódástól is előjöhet a herpesz.


22/L

2009. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Melyik herpeszkrém vált be Neki? Köszönöm a hozzászólást, ez lesz a megoldás ezek szerint. Igen borotválja, szóval akkor ez is közrejátszik. Csak azon lepődtem meg, hogy egy hete volt herpeszem és már megint...Amúgy havonta-két havonta jön csak ki a fáradtságtól.
2009. júl. 20. 19:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatná a barátnőd a lactacyd feminát. Ennek megelőző hatása is van. Egy próbát megér.
2009. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Használ Cien intim mosakodót is. Vagy a Lactacydban van külön "gombásodásgátló"?
2009. júl. 20. 20:39
 10/16 anonim ***** válasza:

Amint a neve ismutatja, tejsav-baktériumok vannak benne. A tejsav-baktériumok normál esetben jelen vannak az egészséges hüvelyben, és ezek biztosítják az egészséges hüvelyflórát. Sajnos nagyon könnyen ki tudnak pusztulni onnan, pl elég hozzá egy antibiotikumos kúra, és a hüvelflórának is annyi, akkor pedig elszaporodnak a gombák.


Havonta egyszer érdemes tejsavas irrigálást végezni. A gyógyszertárban is kapható ehhez tejsav, recept nélkül.


A herpeszvírust ha egyszer megkaptad, egész életedben hordozod, nem tudsz megszabadulni tőle. Megbújik a sejtseidben, és időnként előjön, pl amikor meggyengül az immunrendszered (láz). Nem tudom, a borotválással milyen összefüggésben van, mert a nemi szerveimen még sosem volt (hála Istennek). Annyit tudok erről, hogy amikor a vírus aktív (fáj, kivörösödik, tudjátok), akkor nem szabad vele érintkezni, olyankor nem szabad nyalni és óvszert kell használni.

2009. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!