Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az mért van hogy csak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van hogy csak úgy érzem magam biztonságban ha szex előtt lekötözöm a barátom?

Figyelt kérdés
a barátom nagyon vad az ágyban, és csak a kutyapózt szereti, illetve az orális szexet, persze azt is csak ha én csinálom neki.muszáj vagyok az utóbbi időben lekötözni, mert mindig rámmászik és szó szerint megerőszakol.Nem merem megmondani neki, mert félek bedurvúl és én húzom a rövidebbet. :( Segítsetek kérlek hogy élvezhetném én jobban a szexet?
2008. máj. 8. 21:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén, soha nem elégültem még ki.Mármint úgy nem hogy a barátom csinálja.
2008. máj. 8. 23:19
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Khmm...

ha tényleg imádod, akkor van benned mazohista hajlam is. Az mondjuk nem baj... de tényleg vidd el orvoshoz (együtt menjetek) - különben később rosszabbodni fog a helyzet. Hallottam már olyanról, aki azért lett öngyilkos, mert azt hitte, szex közben megölte asszonyát. Az asszony, mikor később magához tért, még magát hibáztatta, hogy nem éledt fel hamarabb... :-(

Szerintem nem jó ez így...

2008. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnál beszélni vele erről a dologról? Szerintem ha megtudná, hogy még nem élveztél el vele, akkor lehet, hogy elgondolkodna- már persze akkor, ha szeret téged annyira, mint saját magát...

Egyébként szerintem ha tényleg szeretne, akkor nem az ő kielégülése lenne az elsődleges, hanem a tied!

2008. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
62%
mi lenne ha le lenne kötözve mindekttőtök?? :
2008. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
lekötözni mindkettőnket? akkor hogyan oldjuk ki magunkat utána(a kötélből)???? Remélem szeret...Nem tudom már, hogy mit csináljak,egyre jobban aggódom és félek
2008. máj. 10. 23:36
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Azzal h lekötözöd azt üzened neki h nyugodtan csináljon bármit te is kedveled a vad dolgokat szal hülye vagy.
2008. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
veresd meg apáddal
2008. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Hagyd ott...a barátocskád kissé beteg...
2008. okt. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
jársz még vele?együtt vagytok még?és engedi is,hogy lekösd?
2009. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!