Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az mért van hogy csak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van hogy csak úgy érzem magam biztonságban ha szex előtt lekötözöm a barátom?

Figyelt kérdés
a barátom nagyon vad az ágyban, és csak a kutyapózt szereti, illetve az orális szexet, persze azt is csak ha én csinálom neki.muszáj vagyok az utóbbi időben lekötözni, mert mindig rámmászik és szó szerint megerőszakol.Nem merem megmondani neki, mert félek bedurvúl és én húzom a rövidebbet. :( Segítsetek kérlek hogy élvezhetném én jobban a szexet?
2008. máj. 8. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez így nem mehet tovább. A szex csak akkor jó, ha mind a két fél egyformán élvezi. Ha te nem élvezed, csak ő akkor az nem is igazi romantikus szex. Ez csak "dugás". Jól meg"dug" azt kész. Nem? Ez milyen kapcsolat? nem normális... sürgősen mond meg a pasidnak, h ez így nem mehet tovább, mert az lesz amit te is írtál: "te húzod a rövidebbet". Ez csak egy jó tanács. lehet csinálni durvábban, ha mind2-töknek jól esik vagy felizgat, de ez már télleg durva. Ne haragudj, ha rosszat írnék, de én a helyedbe elküldeném a barátodat a francba
2008. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott kellene hagynod a barátodat.
2008. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz tőle, miért vagy még vele? Ha csak arról szól a szex, hogy neki jó legyen, az hol párkapcsolat? Erre minden sarki lány kapható, csak azoknak fizetni is szokás, veled meg megteheti ingyen. Ne hagyd!!!! Szerintem szakíts vele minél hamarabb. Olyan szexet nem fogsz élvezni, ami félelmetes és kellemetlen a számodra. Pláne, hogy ezt még megmondani is félsz neki! Ha félsz tőle, akkor szakíts vele valami olyan helyen, ahol nem bánthat, ahol sok ember van és tudsz segítségért kiáltani.
2008. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh...ez durva, én ezt nem bírnám. Ha én nem élvezem, vagy ha az ő kedvéért csinálom...ez nekem teljesen lehetetlen dolog lenne. Szörnyűűű...
2008. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De én szeretem a barátom.Nem lehetne valahogy ezt a folyamatot megállítani valahogy?
2008. máj. 8. 22:17
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak így képes élvezni, akkor valószínűleg szadista. Az egy betegség, ami valamelyest gyógyítható... de nem te fogod meggyógyítani. Vidd el orvoshoz, ha hajlandó - ha nem, akkor küldd el. Örökre.
2008. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
90%
hát figyelj...szerintem ez egy kicsit beteg...mondjuk abból itélve h hagyod magad, valószínűleg elég aberrált alak vagy te is...a barátod meg egy elmebetegnek tűnik, aki ha jól látom még szodomita is...(miazhcsakkutyapóz???)...sajnálni egyikőtöket sem tudom, s azt hiszem h a segítséget nem itt kéne keresned hanem a barátodat valóban odakellene kötöznöd a székhez és ott is hagyni.!
2008. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Szerintem kipróbálhatnátok az éjjeliszekrényre kötözést is végső esetben, mert akkor nem tud mit tenni veled. Ne aggódj, idővel biztos ki fogja nőni, de ha ennyire zavar, akkor menjetek el együtt doktorhoz, vagy terapeutához, esetleg szexológushoz, és hármasban beszélgessetek el.
2008. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de én imádom, igazából nagyon gyengéd...csak, amikor eljön az orál akkor vadul be.és van hogy nem engedi el a fejem..a mélytorkot ellenzem..és nem is hagynám neki..ilyenkor félek tőle:(
2008. máj. 8. 22:45
 10/19 anonim válasza:
90%

Amikor a pasinak feláll, kevesebb vér jut az agyába és nem tud gondolkodni, ilyenkor előtörnek belőle az állati ösztönök :P

Amúgy én örülnék neki, ha az én pasim csak egyszer is tudna ilyen heves lenni :( Hosszútávon persze ez nem biztos, hogy jó, szóval mindenképpen meg kéne beszélnetek egy "tiszta" pillanatban, nem szex közben. Én azért ilyen körülmények között elgondolkodnék a szakításon, mert hiába szereted, ha ő nem tudja, vagy nem akarja neked megadni azt, amire neked szükséged van.

2008. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!