Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Batátom azt szeretné, ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Batátom azt szeretné, ha szex közben, mielőtt elmenne kivenné és a számba élvezne. Ez nem gusztustalan? és neki nem mind1 hogy hová élvez? Mi ebben neki a jó?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Én pont egyik nap kértem meg rá, hogy így fejezzük be, hogy a számba (lány vagyok):D Néha jó a változatosság. És szerintem semmi baj nincs vele, azt ne várd, hogy csokiíze legyen, de én nem tartom undorítónak az ízét meg semmit... Meg az olyan belsőséges dolog vagy nem tudom. És engem soha nem kért meg rá, emiatt nem kéne félnem, hogy elhagyna, ha nem. Mindig én akarom:D
2009. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Én kifejezetten szeretem.

És nagyon kevés az amire én azt mondom, hogy gusztustalan a szexben. De az már valóban csak véglet.. :) Az a lényeg, hogy élvezd az életet, azzal akit szeretsz.. :) És ne legyenek gátlásaid..

Imádja a férjem, hogy igaz rám, hogy urinőként tudok viselkedni társaságban, konyhatündérkén a konyhában, és egy igazi ribanckét az ágyban.

Nos, ez van.. Van aki ezt ítéli el..De az én véleményem az, hogy jó szex nélkül nem lehet jó a kapcsolatod sem. Igaz nem az a legfontosabb, de nagyon fontos.. hidd el nekem..

25/L

2009. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%
Undorító dolog, az íze is az.
2009. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

B+ vagy vagy 15 éves gondolom.... -.-



Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2012. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!