Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még félig sem volt bennem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még félig sem volt bennem és nagyon valószínű hogy még előváladéka sem volt így nagyon pici az esély hogy terhes lehetek nemde?

Figyelt kérdés
kb 5 másodpercig volt bennem.
2009. júl. 20. 12:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
azt nem írtam de gondolom érthető hogy semmi védekezés nemvolt...nemkell leoltani!!!
2009. júl. 20. 12:24
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

"nem kell leoltani"

Tehát magadtól is tudod, hogy hülye vagy.

Akkor minek a kérdés?

2009. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Hallod, ha naponta nem 10 ugyan ilyen kérdés lenne itt, akkor meg is értenélek ... komolyan kiakasztó.


Amúgy pedig DE IGEN !!! Simán lehetsz terhes. Szted 5 sec előváladékkal nem elegendő ? Ne viccelj már ...

2009. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem tollak le, miért tenném? Így kicsi az esély a teherbeesésre, de az élvezetes szexuális életet sem segíti az 5mp-es behatolás.

Most vegyél tesztet, hogy megnyugodj és egyuttal vegyél óvszert is, a következő alkalomra.

2009. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Szia neked miértkel beszólni tipikus alpári...( előző válaszoló ) sztem semmi bajdon nem lehet nem leszel terhes nyugi .
2009. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

ja bocs

nem neked ! legesőnek volt ne harizz

2009. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

kicsi az esélye h teherbe ess, de megvan rá az esély, és sajnos azilyen nagyon kicsi eséllyel induló dolgokból is meglesz a baba.


amúgy 5 mp-es behatolás mirevaló?:D

2009. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek szól a leoltás.De tisztában vagyok azzal hogy milyen válaszok szoktak érkezni.Tisztelet a kivételnek...

köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2009. júl. 20. 13:04
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak pettingelünk a barátommal és megnéztük hogy ha picit berakja fáj-e.De tényleg nagyon picit volt :)
2009. júl. 20. 13:07
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
akkor elvesztetted a szüzességed :D de nem értem miért csak 5mp.. volt
2009. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!