Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha reggel erre ébrednétek? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Na ha arra ébrednétek hogy a párotok pl orálisan kényeztet vagy éppen rádmászik és simogat meg csókolgat?

Én személy szerint élvezném sőtt a viszonzás sem maradna el. 18/F


2009. júl. 20. 09:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
nekem nem jönne be. akkor matasson a lábam között, ha tudatában vagyok a dolgoknak, és ne sunyi módon.. tuti, hogy lerúgnám még az ágyról is a férjemet, ha így próbálkozna. 25/nő
2009. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Minden vágyam :P De tényleg.
2009. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
nem örülnék neki. ha alszom, és felébresztenek (mind1 hogyan) nagyon morci leszek. :s
2009. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Minden reggel arra ébredek, hogy nincs rajtam bugyi, és már be vagyok kenve síkosítóval
2009. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már benne részem, de én is imádom a reggeli szexet..

Sokkal jobban, mint az estit, és megmondani nem tudom miért.. :)

De szerintem, aki nem próbálta, tegye meg ezután. :) Mert jóó.. :))

2009. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem olyan sokszor, de volt benne részem, imádom. Igaz én soha nem haragszom, ha a barátom felébreszt, és nagyon ritkán vagyok álmos huzamosabb ideig....


Olyan is volt, hogy hajnali 2-3 körül ébredtem erre. Na az az abszolút legjobb, izgalmas, nagyon spontán és élvezetes :)

2009. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
szia! igen nekem is volt benne részem hogy arra ébredtem hogy odalent csókol:) nagyon jó ébredés volt sőt volt olyan is hogy már bent volt mire felébredttem ,de állítólag még álmomban is élveztem nem csak mikor kinyitottam a szemem.hm kár hogy rég volt ilyen:(
2009. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ.

Ha bízok a pasiban, imádnám. Csak az a baj, hogy elég morci vagyok ébredéskor...


Ha rosszul ébredek / nem bízok benne, akkor kiakadnék.

2009. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
MInek lepontozni azokat, akik nem szeretik - mindenkinek más jön be.
2009. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi imádjuk ezt:) Legutóbb konkrétan úgy keltem,hogy lényegre tért.. de tényleg nagyon jó érzés:$.. és nekem igazából mindegy mennyire vagyok fáradt,erre bármikor rászedhető vagyok :D
2009. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!