Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha reggel erre ébrednétek? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Na ha arra ébrednétek hogy a párotok pl orálisan kényeztet vagy éppen rádmászik és simogat meg csókolgat?

Én személy szerint élvezném sőtt a viszonzás sem maradna el. 18/F


2009. júl. 20. 09:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Velem a barátom csinálja ezt :D nyalakodik,azzal ébreszt fel :)
2009. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Én is így ébredtem reggel... :) Imádom, sokkal jobban indul a nap! :)
2009. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Velem a feleségem szokta csinálni, és tényleg nagyon jó, meg persze viszonzást is kap. Viszont én is nagyon szeretném csinálni így neki, de nem lehet, adok 2-3 puszit a combjára, és mire a lényegre térnék felébred, persze folytatom akkor is, de biztosan jobb lenne ha közben ébredne fel. :-)
2009. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Én gyakran ébresztem így a páromat. 6kor kel, de én már fél6kor felkelek, és egy kis szex is belefér munka előtt :)
2009. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Én rossz néven venném, ha valaki álmomban ott matatna. Valahogy tiszteletlenségnek tartom. Tudom, hogy mások nem így gondolják, de nekem nem tetszene, legalábbis az, ha arra ébrednék, hogy a párom konkrétan a nemi szervemnél matat.

A reggeli szex nem az én műfajom, én reggel nagyon álmos vagyok. Inkább este, éjszaka vagyok aktív.

28/n

2009. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát én nagyon boldog lennék, már csak attól is ha én csinálhatnám a barátnőmnek, próbálkoztam már,de nem volt siker :(
2009. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Engem is szokott a párom igy kényesztetni ébredéskor,nagyon jó!!!xD
2009. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Ezt kipróbálom :)
2009. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
attol fugg h hanykor ebreszt ezzel. ha reggel 6kor akkor tuti iszonyu morcos lennek. ha ugy 10-11 korul akkor mar nagyonis dijaznam :)
2009. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszene. Akartuk már a párommal, csak egyikőnk se merte :) De a héten nálam lesz, majd beiktatom, én ugyis mindig elöbb kelek mint ő :) 19/N
2009. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!