Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom nem normális dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem normális dolgot tett, ez a szemályiségére jellemző lehet vagy fiatalkori tévedés lehetett?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, bizalmat adott, elmondott egy 18 éves korában történt dolgot és nem tudok mit kezdeni vele. Orálisan kielégített egy férfit (mentségére részeg volt) és ezt most nem bírom feldolgozni, ti mit szólnátok?Egyébként most minden rendben köztünk...

egy 21 éves nő


2008. máj. 8. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta hogy annak az embernek mentegetőzni kell? Kipróbálta a másik oldalt és legalább tudja magáról tutira hogy nem homokos...igazi homokosokra ráerőltetik a házasságot és csak 30-40-50 évesen ismerik be hogy homokosok és kénytelenek szétverni egy házasságot, ahol 1-2 gyerek meg a feleség issza a levét annak hogy ráerőltettek valakire valamit, amit nem is akart...

Ez nehéz téma, és nem lehet megítélni az alapján amit tett 18 évesen, mert az ember állandóan változik... ki mekkorát és miben ''botlik'' az változó, megítélni valakit ezek alapján nem lehet...

2008. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ez így ahogy van, legalább tudja magáról hogy nem homokos!

Rosszabb az ha 40 évesen 2gyerek és 1feleség mellett találja ki valaki hogy huu én télleg homár vagyok...van ilyen is!

2008. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már... Én örülnék, ha a barátnőm azt mesélné, hogy kielégített egy lányt. Meg na és, én is voltam már férfival, férfi létemre. Ezen nem kell rágódni.
2008. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az út iratlan szabályai.
2008. jún. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!