Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom nem normális dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem normális dolgot tett, ez a szemályiségére jellemző lehet vagy fiatalkori tévedés lehetett?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, bizalmat adott, elmondott egy 18 éves korában történt dolgot és nem tudok mit kezdeni vele. Orálisan kielégített egy férfit (mentségére részeg volt) és ezt most nem bírom feldolgozni, ti mit szólnátok?Egyébként most minden rendben köztünk...

egy 21 éves nő


2008. máj. 8. 17:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, most ő 27 és már felnőtt a kicsapongó életből.
2008. máj. 8. 17:58
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez igy undoritónak hangzik, de nem ismerem a párodat, ha szereted, meg minden ok köztetek, akkor fogadd el ezt a hibáját, én is elmondtam a péromnak egy nagy tévedésemet és teljesen elfogadta. Én sem tudnám egykönnyen feldolgozni, de ezt neked kell eldöntened, ha azt mondta, bánja, meg soha nem tenné mégeszer, az lenne a gáz, ha nyiltan felvállalná, hogy szokott ilyeneket csinlni.
2008. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet elfogadni, de biztosan szeret téged, mert ha ezt elmondta az nagy bizalomra utal.
2008. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a részegség nem mentség semmire!!! De ha te úgy látod hogy minden rendben van, akkor teljesen mindegy, hogy mi mit mondunk! Ebben a helyzetben én sem tudom mit csinálnék, valószínűleg feldolgoznám a történteket.
2008. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Huh, nem irigyellek. Én tutti nagyon sokáig filóznék rajta. El se hinném. Talán azzal nyugtatnám magam, ugy tudnám feldolgozni hogy lassan 10 éve volt, 3éve vtok együtt, minden oké köztetek... Érdekes dolog, de mivel gondolom szereted, és mivel jól megvagytok, idővel lenyugszik a dolog, és már gondolni se fogtok rá.

Hát kitartás, de biztos idővel megoldódik, mármint hogy idővel megnyugszik a "lelked".

2008. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira pánikolni szerintem! Ittasan nagyon kifordul az ember magából! Ha nagyon bejött volna neki, akkor most is egy pasival lenne :D
2008. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ha a fiúk iránt vonzódna, akkor az már kiderült volna, és nem lenne valad. Ráadásul ha elmondta, akkor titkolni sem akarja, ez is egy jó pont, de te tudod, hogy képes leszel-e magbartákozni a múltjával.


Amúgy vannak ilyen fura fazonok, nekem volt egy pasim, aki időnként más fiúkkal csókolózott...

2008. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy ez nem olyan súlyos probléma, ahogy te megéled. Együtt vagytok, szeretitek egymást, ő TÉGED szeret, és nem mást...

Ezt pedig vagy azért tette, mert nagyon szeret téged, és ennyire a bizalmába avatott - vagy pedig nem bírta tovább a titkolódzást. A lelkén könnyített ezzel a vallomással...

2008. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A részegség tényleg nem mentség. A részeg ember általában azt teszi, amit józanon valamiért nem mer megtenni, legalábbis nálam így működik. Ha valamit józanon nem akarok megtenni, azt részegen se fogom, mert ha megteszem, az azt jelenti, hogy már amúgy is akartam, de talán magamnak se vallottam be.

Mellesleg engem nem zavarna, ha a barátom biszex lenne, sőt... :P

2008. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
hát nekem nem kéne ezek után.jó hogy megbízik benned de ez nagyon gáz!részeg volt,és ?más is volt már aztán mégse 1 másik pasit pampizgatott!de ha már ez van legalább lett volna annyi esze, hogy ne mondja el ezzel úgy se ér el semmi jót - látod rajta hogy őszinte, de nem tudsz mit kezdeni azzal amit mondott.neked kell eldöntened, hogy ez mennyire gáz neked vagy annál jobban szereted.
2008. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!