Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fura íze van a puncimnak, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura íze van a puncimnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiúm panaszkodott, hogy furcsa, kesernyés íze van a puncimnak. Mit lehet ezellen tenni? Olvastam, hogyha a fiúk sok édes dolgot, pl ananászlevet isznak, a spermájuk édesebb lesz, ez a lányoknál is így van?
2009. júl. 20. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen a fiúknak édesebb lesz tőle a spermája, de a lányoknál ez nincs így mert nincs spermájuk. Vagy nekem maradt ki valami?
2009. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem spermára gondoltam, hanem a hüvelyváladékra, te!:)
2009. júl. 20. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
szerintem válts fiút! MINDEN punci íze nagyon finom, de valóban vannak erőteljesebbek is. Mondjuk én azokat még inkább kajálom :)) A fickódnak meg mondd, hogy nyalogassa a kettőhuszat!
2009. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit. mosakodj meg alaposan, mielőtt akcióra kerülne a sor, ő pedig barátkozzon meg vele. nem lehet túl nagy lovag na meg túl okos sem, ha ilyennel jön elő, mivel ezt ő is beláthatja, hogy nem tudod befolyásolni az ízét.
2009. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A punci íze már csak ilyen. :) Ne görcsölj rajta. Majd megszereti a pasid, vagy ha nem, hát nem...el kell hogy fogadja. Úgy látszik nincs még elég tapasztalata ezen a téren. Ha nem tetszik neki, keressen mást.
2009. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon zavar irány doki, és van vizsgálat arra hogy gomba vagy valami "szutyi-e" nekem is kesernyésebb volt, amikor beteg voltam
2009. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kaják a lányoknak is befolyásolják a váladék ízét. Azt nem tudom, mitől lesz jobb, vagy lesz-e valamitől jobb, de arról már hallottam, hogy ha sok fűszeres kaját eszel, alkoholt fogyasztasz akkor kellemetlenebb az íze.
2009. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem megér egy nődoki látogatást, hátha van vmi fertőzésed. ha semmi nincs és rendesen mosakodsz, akkor a fiúd egy balek, aki nem tudja, hogy a nomális puncinak VAN íze és illata, amitől pont felizgulnia kéne, nem panaszkodnia...
2009. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SzSzili ***** válasza:
nem hiszem hogy rossz íze van a puncidnak. Szerintem csak nem szeret nyalni és valamire fogni kell.
2009. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!