Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok és úgy érzem végre megtaláltam álmaim nőjét. Még soha senkit nem szerettem így. Bármit megtennék Érte! Szeretném feleségül venni és szeretném ha gyermekeink lennének.

Azonban 3-4 hónapja valami mégsincs rendben. Hiába nagyon jó Vele, úgy érzem valami hiányzik. Eleinte magam sem tudtam mi aztán rá kellett jönnöm, hogy a "pasik".

Nem vagyok meleg, ezt biztosan tudom, de valamely szinten a férfiakhoz is vonzódom.... ezt önmagamnak is elég nehéz volt bevallani. Próbáltam tudomást sem venni róla, de már úgy érzem kezdek "beleőrűlni" - és Ő is sejti hogy valami gond van.

Sajnos ez a dolog nagyon mélyen gyökeredzik - talán az egésznek az az oka, hogy már az első szexuális élményem is férfival történt (ráadásul túl korán) és utánna olyan környezetben nőttem föl ahol ez "normálisnak" számított...

Lehet ezen valahogy változtatni?

Megmondjam-e Neki?, és ha igen hogy?!

Nem akarom tönkretenni az életét! De úgy érzem nélküle már az enyémnek sincs értelme...


2009. júl. 19. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv.: Na elősször is tisztázzuk: Ha attól a nőtől akarsz valamit, már eleve nem lehetsz homoszexuális.

Másodszor, lehet hogy érdekelnek a bikák ilyen téren, de érdemes lenne azon elgondolkodnod, vajon csak a szexet kívánod tőlük, vagy érzelmi kapcsoltara is vágysz, szeretnél. Harmadszor: A férfiakkal kapcsolatban, egy bizonyos férfi érdekel, vagy mindegy kicsoda?

2009. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindegy kicsoda, semmilyen érzelem nincs, csak legyen - a legjobb ha harmadikként...

És bevallom, félek ez már perverz dolog:S

2009. júl. 19. 22:41
 3/9 anonim válasza:
100%
megnyugtatásként: a tudósok szerint a biszexualitás a normális, 'standard' beállítottság. Férfiaknak belefér egy-két kikacsintás pláne ha a másik nem egy nő. Éld ki magad néhányszor vkivel a lány tudta nélkül, és utána megtudod hogy elmúlik-e vagy "maradandó". Ez legyen az első. Legelsőként magaddal légy tisztában - hátha elmúlik és minden megy tovább rendesen. Ne is adj esélyt a dolgok elromlására. Ha nem múlik, akkor kezdd el fontolgatni hogy bevonod-e Őt is.
2009. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos azt már tudom, hogy nem múlik el csak úgy.

Volt már korábban egy-két "kapcsolatom", főleg párokkal, de akkor ezt nem vettem komolyan.

Lehet ez furán fog hangzani, de Őt nem akarom megcsalni - ahhoz túlságosan szeretem. (És Ő nem igazán nyitott az ilyen dolgok iránt)

2009. júl. 19. 23:06
 5/9 anonim válasza:
akkor a kérdés hogy el tudod-e fojtani a dolgot magadban.
2009. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Úristen! Tudom milyen rossz most Magának, egyik ismerősöm is átélte ezt az érzést. Próbáljon pihenéssel tölteni pár napot (ha ideje engedi), és erre az időre kicsit forduljon magába és gondolkozzon el a dolgon, pontosan mit akar, maga szerint milyen esélyei vannak. Majdan írjon újra, éppen hogy érzi magát változott-e valami, hidje el jobban fogja magát érezni. Üdv. Első válaszoló.
2009. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Probálja ki egy férfivel azután tisztábban látja saját beállitottságát,Ha az élményre gyakran vágyik akkor érdemes gondolkodni a bevalláson,lehet,hogycsak egy kiváncsisági"roham"(a multbol).
2009. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"...már az első szexuális élményem is férfival történt (ráadásul túl korán) és utánna olyan környezetben nőttem föl ahol ez "normálisnak" számított..."


Ezt légyszives fejtsd ki bővebben!!!

2009. júl. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, csak fogadd el hogy ezt beszívtad.
2009. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!