Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy erzem biszexualis vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem biszexualis vagyok! Miert?

Figyelt kérdés

En 14 eves lany vagyok es ugymond tetszik egy lany..o 16!Ugy veszem eszre hogy o leszbikus vagy legalab biszex,mert van meg egy masik lany akiert odavan,fojton vele van(nem baratsag,mert egyfojtaban nezi a melleit,a feneket,bokokat mond,tehat nem baratsag az bisztos)de a masik lany a fiukat szereti!Onnan gondolom hogy biszex vagyok mert feltekeny vagyok a lanyra!Es mikor "vele" vagyok(aki tetszik)mindig zavarban vagyok,meg ilyenek!Teljesen kiborulok mikor a masik lannyal van,olyan erzes mint mikor a a fiu megcsalja a lanyt!!Hogy mondjam meg neki,vagy mit tegyek???Nem szeretnem ha a tobbiek megtudnak,mert egy csapatba tartozunk mindharman!



Koszi a NORMALIS valaszokat!:)Ha kerdesetek van valaszolok!


2010. aug. 17. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Nincs kedved velem megismerkedni?:D

F/17:D

2010. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
mz/x,mz/x jelentkezz!!!!
2010. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is néha megfordul a fejemben, hogy milyen lenne fiú mesztelenül, vagy leszopni, de valahogy anyira természetellenes, és guztustalan (valamilyen szinten), hogy inkámb nem. Szerintem csak a hormonok játszanak veled, és ki akarsz próbálni minnél több dolgot, ilyen a fiatalság. Szerintem amíg nem vagy 1000%ig biztos az érzéseidben addig inkámb tarts magadba nehogy késöbb megbánd, nehogy megbélyegezzenek, ne csinálj meggondolatlanságot!

17/f

2010. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez az én fejemben is megfordult már...és asszem én is az vagyok:D majdnem inden buliba smárolunk a legjobb barátnőmmel és egyszer majdnem eldurvult a helyzet az ágyában. de emellett a fiúkat szeretjük..vagyis a fiúkat is:D nem tudom...volt hosszabb kapcsolatom,nem vagyok szűz,tehát voltak már fiú barátaim ,és azt is tervezem h lesz,de emellett imádom ezt csinálni a bnőmmel:D még ha csak néha is van ez...engem nem zavar.

de a tiéd már szerintem tényeg biszexualitás.egyébként h állsz a pasikhoz??

2010. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kayl18 ***** válasza:
63%
te biszexuális vagy
2010. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat mar volt pasim.:).de en meg szuz vagyok...es nekem is volt hogy a baratnommel smaroltunk es tok jo volt de pasival is es az is tok jo volt!:)..meg nem mondom meg,majd ha velem is ugy viselkedik mint azzal a masik lannyal akkor talan..addig szenvedek..:((:((
2010. aug. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!