Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 1 után nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 1 után nem kívánom tovább?

Figyelt kérdés

Már majdnem 15 vagyok, még nem szexeltem fiúval...

Mikor masztizom, egy orgazmus után egyszerűen nem akarom folytatni mert egyszerűen teljesen kielégülök...Miért van ez?! Nagyon köszönöm annak aki választ tud adni nekem...


2009. júl. 19. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ki lettél elégülve.... Ha éhes vagy és eszel, egyből az uccsó falat után nem fogsz újra nekiállni kezdeni előről nem?
2009. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legtöbb embernél így van. Az orgazmus a szex(így a magaddal való szexnek is) a csúcsa. Ezért mondják, hogy "feljut a csúcsra". Általában ezzel végződik egy szexuális aktus, persze nem feltétlenül. De az orgazmus mindig a vége és nem egy része valahol középen. Szóval utána csak később fogod megint kívánni.
2009. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz, és most már értem, de egyszerűen utána valahogy "megundorodom tőle és legalább egy teljes napig így is van...hallottam h több embernek egyszerre pár perc pihenés után még több orgazmusa is lesz!
2009. júl. 19. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!