Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok menyire lenne ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok menyire lenne ez zavaró nektek?

Figyelt kérdés
Ab.nömel van olyan,hogy 3-4 szer is szexelünk 1 este az elsömenettnél én hamar elmegyek,álltalábban olyankor ö nem jutt el az orgazmusig!A masidik már jobb ,mert olyankor tovább szexelünk,álltalában olynkor midig sikerül neki is az orgazmus!de néha nem,azt monda ött nem zavarja jó igy neki! ti,hogy lennétek ezzel?
2009. júl. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Néha mi is vagyunk így a barátommal, annyi külömbséggel hogy mi 2-3 szor szoktunk és van hogy ö is 2-3 perc alatt elmegy az 1.nél..

ez csak hízelgö a bartnödnek. nyugi.:)

2009. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. Összességében mindenkinek jó. Esetleg ajánlanám hogy esőre egy 69 vagy ha külön kényeztetitek egymást úgy is jó (akkor addig csinálhatod hogy az elsőnél is elélvezzen a b.nőd) De ez csak az én véleményem, ha esetleg hülyeségnek tartod vagy nem jön be nektek akkor bocsi:)
2009. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sem mindig sikerül, de nekem is tökéletesen jó úgy :) Nem az orgazmustól lesz jó vagy rossz az együttlét. Olyan este is volt, hogy gyorsmenetet nyomtunk, én el is élveztem de mégsem volt kielégítő.
2009. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez így ahogy van, pont oks.:) Nem zavaró. Ha másodikra általában már Ő is el szokott menni, akkor nem gond.
2009. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem megy minden azonnal. Ezt gyakorolni kell, összehangolni. Sokat kellene beszélgetni a szexről, mielőtt kipróbáljátok, előtte megismerni a másikat, hogy mit hogyan szeret, milyenek az igényei, hasonlóak-e a tiedhez, összeilletek-e. Enélkül nem is érdemes lefeküdni vele. Próbáljatok ki többféle pózt! Ha igazán szeretitek egymást, kitartóak vagytok és van elég türelmetek egymáshoz, előbb-utóbb eljuttok odáig, hogy sikerül majd egyszerre elmenni.
2009. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányoknál nem mindig az orgazmus a lényeg!én PL vagyok úgy hogy jobb élvezni mint elmenni a végén!jó persze van mikor arra vágyok!de van mikor csak élvezni szeretném amit csinál!
2009. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!