Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl sok szexre vágyom? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szexre vágyom? 18/L

Figyelt kérdés
A fiúmmal friss a kapcsolatunk, és két napot együtt töltöttünk. Háromszor szeretkeztünk a két nap alatt, de én többre vágytam volna, és ezt éreztettem a pasimmal is. de mintha ő nem akarta volna, vagy nem is tudom, én meg nem erőltettem. Pedig szerintem ez nem túl sok, és különben is azt mondják, h a pasik vágynak mindig a szexre. Akkor szerintetek most velem van a baj vagy micsoda?
2009. júl. 18. 23:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

-ReapeR- vagyok...

Imádom ezt az oldalt a sok gyökönke suttyó miatt, akik lepontoznak, ha elmondom a többiekkel ellentétes tartalmú válaszom...

2009. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

én egyetértek veled :D pedig lány vagyok. jönnek itt a hülyeségeikkel, h egyenjogúság, stb, azt besértődnek, ha nem engedik őket előre a buszon. hátde egyensjogúságáot akartak, nem? akkor a pasinak nem kötelessége előreengedni a nőt, hiszen egyenjogú vele. hülyék, istenem :S a nő legyen nő, a férfi legyen férfi. senki ne akarja a más szerepét felvenni. dehogy a kérdésre is válaszoljak....egyáltalán nem azaz általános, h minden pasinak napi 6 szex kell. sőt, a pasik egymásután nembírnak ám olyan sokat szexelni. vannak nők akik egy szex alatt elmennek többször is, és még utána is képesek lennének folytatni, de a pasik nem. ha elmentek, akkor regenerálódniuk kell, ami kinek több, kinek kevesebb időt vesz igénybe.

sztem ne akard h a barátod napi 3-4szer akarjon veled szexelni, ha neki erre nincs igénye, vagy eccerűen nemis képes rá. végy egy vibrátort, vagy szexeljetek úgy h kielégülj maximálisan.

2009. júl. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó értelmes csajokat is olvasni!

Teljesen igaz, hülyeség ez az egyenjogúság erőltetősdi dolog. Pont az ilyen nők sértődnének meg a legjobban, ha nem engednék őket előre ajtónál, vagy hagynák őket nehéz cuccokat cipekedni, netán munkahelyen olyan ukázokat kapnának, mint a férfiak, vagy ha mondjuk férfi létemre én játszanám a sértődöttet, ha nem kapok tőle időnként virágcsokrot csak úgy, szerelme bizonyítékául, meg ha elkérném a mozijegy árát, meg a pénztárcáját, amikor tankolok a kocsiba, mivel legtöbbször őt furikázom ide-oda.


Mindenkinek jobb, ha a nő nő marad a férfi meg férfi.


Nem, nem túl sok, amire vágysz sztem normális, de különbözőek vagyunk.


Sztem az hasznos válasz, hogy próbáld meg elcsábítani, felkelteni a vágyát, kezdeményezni, és elvenni, ami neked kell! Illetve ne feledd, ha a pasi csak 2-3 szor is megy el, te azalatt többször is kielégülhetsz!

Azt meg kell tanulnia barátodnak, ill. együtt nektek, hogy hogyan késleltesse ő a saját dolgát, amíg te többször elélvezel tőle, akár több pózban. Ha még ehhez hozzávesszük, hogy esetleg szájjal, kézzel is segíthet rajtad pluszban 1-2 szer, akkor talán már sikerülne is kiegyenlíteni a különböző igényeiteket.

2009. júl. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves második (az egyenjogúságos):

Ilyen ökörséget sem olvastam még. Szerinted azért szokta sok nő eljátszani az orgazmust, mert a pasikat zavarja, ha a nő is élvezi a szexet? Elárulok egy titkot! A legtöbb férfi nagyon rosszul érzi magát, ha a barátnője nem élvezte vele a szexet. Ez olyan teljesítménymutató-féle. Minél férfibb egy férfi, annál többször élvez el a nő. Én nem láttam még olyan pasit, akinek nem törte volna össze a lelkivilágát, ha a partnere nem élvezi vele a szexet.


Ez a feminizmus meg egyszerű hülyeség.

De nyugaton olyan komolyan veszik, hogy ott nem engedik előre a nőket, nem adják át nekik a helyüket, nem segítenek nekik semmiben. (Saját tapasztalat)


__________________________________________________

A kérdezőnek: Az a helyzet, hogy a férfiak a legritkábban tudnak egymás után több numerát lezavarni. A férfinak a nemi vágyhoz ugyanis nem árt egy teli ondótartály, amit bizony újra kell tölteni.

2009. júl. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Reaper szerintem kicsit eltévedtél, ez nem a napiszar, takarodj oda vissza.
2009. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem normális amit tud a párod! Megoldás lehetne egy kis kiegészítés:)Én 27 éves pasi vagyok az én tündérkém 22 éves lány, imádom! Esetleg rá tudnád venni a párod hogy orális élményeket nyújtson vagy jól megújazzon még a sexen kivül, és neked jó lenne? Ha nem tudod vagy igen a válasz, akkor ki kell próbálni. Az én asszonykám nem tudom mennyit szeretne, nem elégedetlenkedik, de amikor sexet akarok soha nem utasít vissza. De ha még eszembe jut hogy kényeztessem akárhányszor azt is csak élvezi(full orgazmus, addig nem hagyom abba). Szóval neki is több az igénye nálam és én így megoldom. Ha szeret a pasid vállal egy kis plusszt. Ja és mi nem egy hónapja vagyunk együtt hanem 1,5éve és együtt is élünk. Ki kezdeményez?. Ha te (elnézést kérek) ha nem, akkor te is kezdeményezhetsz. Ha egy férfi elélvezett többszörös időre van szüksége egy nőnél ha új akciót akar kezdeni:) De lehet rajta segíteni saját érdekedben ha szájba veszed a dolgokat:) Nehogy sértésnek vedd mert nem állt szándékomban! Még minden egyéb befojásoltság nélkül is előfordulhat hogy a pasid is többet fog akarni mennyiségben is.
2009. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm minden kedves kommentelőnek a választ. Viszont én nem úgy gondoltam, hogy rögtön egy menet után a másik, hanem egy-két-akár három óra után..
2009. júl. 19. 13:19
 18/19 anonim ***** válasza:

11:45-ös.

Szerintem te biztos vagy benne, hogy találkoztunk a "napiszarban", amiről fogalmam sincs hogy mi, ugyanis nem értek hülyéül.

Én anyámból jöttem elő, de majd eltakarodok a "napiszarba" amolyan kirándulás gyanánt. Remélem megteszi.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem érted???

Lehet ő még akkor sem akarja, mert nem arra van beállítva!!!

Már előttem leírták nagyon jól és részletesen mit kell tegyél!

Tedd is azt!

Ha neki pár óra elteltével sem kell a sex, vezesd rá, hogy neked mi kell, mit szeretnél!

És beszéljétek meg!!!


Szép együttléteket!

2009. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!