Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl sok szexre vágyom? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szexre vágyom? 18/L

Figyelt kérdés
A fiúmmal friss a kapcsolatunk, és két napot együtt töltöttünk. Háromszor szeretkeztünk a két nap alatt, de én többre vágytam volna, és ezt éreztettem a pasimmal is. de mintha ő nem akarta volna, vagy nem is tudom, én meg nem erőltettem. Pedig szerintem ez nem túl sok, és különben is azt mondják, h a pasik vágynak mindig a szexre. Akkor szerintetek most velem van a baj vagy micsoda?
2009. júl. 18. 23:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Mennyire friss? Lehet kicsit gyors vagy nem?:D
2009. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
nem veled van gond. a noi egyenjogusagert vivott harcunk soran ez a dolog is megvaltozott. felfedeztuk azt, hogy hogyan elvezheti egy no a szexet, es az egyuttlet mar nem csak arrol szol, hogy a pasinak jo legyen. ezzel viszont nem minden ferfi van megszokva, csak sajat igenyeiket figyelik. beszelgessetek el errol, mondd el neki, hogy neked milyen igenyeid vannak, probaljatok kozos nevezore jutni, ha hosszutavra tervezitek a kapcsolatot, kulonben csak vitak sora es szakitas lesz belole
2009. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: egy hónapos, de már nem először voltunk együtt, szóval biztosan nem a tempó gyors:/ egyébként köszönöm a válaszokat
2009. júl. 18. 23:58
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden férfi igényli a napi 10x sexet. Ismerek olyan párt, ahol a fiúnak tökéletesen elég napi 1 alkalom, még a csaj beledöglik ha napi 4-5x nincs kielégitve.


Férfija válogatja.

2009. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
utolsó vagyok, mind2 18 éves
2009. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyon nem megy, szólj nekem .:DD Én napi ötöt is bírok:D 25/f
2009. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
milyen önfeláldozó vagy, egyelek meg:D:D
2009. júl. 19. 00:43
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy ki mennyit bír/igényel változó.


Viszont nekem volt egy barátnőm aki heti szinten 15-20-at igényelt (minimum). Tudta, hogy spontán nem fog ennyit kapni, de nem szomorodott el, ha valami kellett neki, egyszerűen elvette. Úgy értem addig izgatott amíg én is nem akartam.


Volt már olyan este is mikor összevesztünk, hogy ma aztán tényleg nem lesz szex, ő csak vigyorgott, lehajolt és bekapta. Pár perc múlva már én is akartam...


Szóval a lényeg, hogy ha többet akarsz, akkor korbácsold fel a vágyait, facsard ki mint egy citromot, ne kíméld. :)

2009. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

XD... Egyenjogúság mi? Azt várjátok, hogy ugyanolyan jogok illessenek meg titeket, mint minket. Hát ez sikerült. De az mégis sértő, ha úgy beszélünk veletek, mint egy másik kannal...:D

Ha annyira egyenjogúságra vágytok, menjetek el kőművesnek, akkor megtudjátok, miért a férfiak a teremtés koronái:D

Am nem veled van a baj, csak nem egyezik a szexuális étvágyatok... Majd idővel összecsiszolódtok, türelem.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem bírnád visszatartani én is feláldozom magam a nemes cél érdekében.
2009. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!