Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belemennél egy csak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy csak szex kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha a pasi helyes srác, de nem vagy belé szerelmes és nem is kötődsz hozzá. Valamint nincs párkapcsolatod, de csak nemrég vesztetted el a szüzességed és tetszik a szex (Ő hívna, hogy találkozzatok). Egyébként anno csak ezért jött össze veled a srác, de nemrég már újra találkozgat az exbnőjével (valszínű, hogy már kibékültek).
2009. júl. 18. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már ilyen. Bár ott voltak érzelmek, ha nem is szerelem, de jó barátok voltunk, és egy idő után átcsapott szexkapcsolatba.

Jó volt, de aztán tényleg kezdtem többet érezni, mert azt hiszem, hogy nagyon érzelmi síkon mozgok. Gondolom mondanom sem kell, hogy idővel ráment a barátságunk.

Nincs semmi rossz az ilyesmiben, ha szét tudod választani az érzéseid, de nagyon nehéz. Nekem nem ment. Már nem is mennék bele ilyesmibe.

2009. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19:58-as vagyok! Én sem értem a lepontozást! Itt a saját vélemény a lényeg nem? A szex akkor is szerintem érzelemmel az igazi! 30/L
2009. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem megy,de nem nem ilyen háttérsztorival,így nem javaslom...Nekem könnyű volt szexpartnert találni,de kell hozzá idő h kialakuljon és jó is legyen.
2009. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én érzelem nélkül, meg sem csókolnék egy lányt sem, nemhogy lefeküdjek Vele! A szexhez, nekem őszinte szeretet, hűség, bizalom és megbízhatóság kell!!! Fiú vagyok.
2009. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
21/L Az exbarátnő meg ne tudja! De egyébkén miért ne? Ha a pasi kihasználhatja a nőt csak azért hogy lefeküdjön vele akkor a nő miért nem?
2009. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
34%
soha! csak az igénytelen ribancok mennek bele.
2009. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Igénytelen ribanc?

Már ne is haragudj. Vagy szerencsés vagy és van párkapcsolatod (sajnos nem mindenkinek van) vagy nincs pasid, de totál frigid vagy és nem is hiányzik a szex.

Nekem pasim sajna nincs. Nem azért, mert nem akarok, hanem mert most így jött össze, de vágyaim azért igen. Gondolom ha összejönnék valami ősbunkó kreténnel, csak azért hogy a pasimnak mondhassam (holott megeshet, hogy rohadtul nem működne a dolog) akkor már teljesen normális lenne, ha lefeküdnék vele.

Talán szerinted igénytelen ribanc vagyok, de inkább szexelek valakivel, akivel nincs párkapcsolatom, mintsem érzelmileg lerokkanjak valaki mellett, akivel totál nem vagyunk összhangban. Nem mártírkodok azért, hogy frigid pics*k jobb véleménnyel legyenek rólam.

2009. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
helyes, én nem is kértem, hogy mártírkodj. :D élj úgy, ahogy akarsz..te dolgod. csak ne kezdj pattogni, ha sokaknak ez a fajta "kurjunk mert viszket" szemlélet nem tetszik. ennyi.
2009. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy neked mi tetszik és mi nem, és másik dolog, hogy milyen jelzőket használsz másokra. Drágaság, ha felütnél egy értelmező szótárt (egyébként neten is találsz, ha esetleg a könyvekkel hadilábon állnál), akkor tudnád, hogy mit jelent a ribanc szó.

És hát van, aki legalább kívánja a szexet...gondolom neked ezzel vannak problémáid. Az irigységtől pedig ráncos leszel, szóval óvatosan

2009. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csajjal nekem is menne érzelem nélkül ezért van kint a privát üzenett küldése :D szex mindenek felett persze érzelmek is kialakulhatnak közben azzal sincs gond!
2010. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!