Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belemennél egy csak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy csak szex kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha a pasi helyes srác, de nem vagy belé szerelmes és nem is kötődsz hozzá. Valamint nincs párkapcsolatod, de csak nemrég vesztetted el a szüzességed és tetszik a szex (Ő hívna, hogy találkozzatok). Egyébként anno csak ezért jött össze veled a srác, de nemrég már újra találkozgat az exbnőjével (valszínű, hogy már kibékültek).
2009. júl. 18. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

nem

mert idővel az ilyen kapcsolatok 99%-a érzelmileg egyoldalúvá válhat..te beleszeretsz a srácba, de ő csak dugni akar téged a bnője mellett..kemény leszek, de az ilyen lányok, akik ennyire gyengék és kötik az ebet a karóhoz, és csakazért is dugatják magukat a sráccal, mert azt hiszik, ezzel majd megszerzik és otthagyja értük a biztos pontot, az ilyen lányok viszik sírba a női büszkeséget..

de, nem vagyunk egyformák, hála égnek..meg mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja, csak ennyi a véleményem (lehet lepontozni..píszendláv)


20/L

2009. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem! Én érzelem nélküli szexet el sem tudok képzelni! Csak szex és semmi más? Nem.
2009. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
nekem érzelem nélkül nem megy a szex
2009. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Énis épp bennevagyok egy ilyenben :) hiddel, ha a lelkivilágodat nem bolygatja meg az ilyesmi, akkor csak nyugodtan :) élvezd ki a fiatalságod. Nekem nem okoz problémát egy szexkapcsolat soha.
2009. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Szó sem lehet róla! Én nem lennék rá képes. Egyébként is vallásos vagyok, ami azt jelenti, hogy házasság előtt senkivel.
2009. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Igen.Igen. Igen. Nem kell kötődés, nem akarok főzni rá, gatyát mosni, bájologni és a távirányítót se adom oda! Fingani meg otthon is tud.
2009. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Én pont ilyet keresek, de érzelem nélkül csak nagyon kevés ember képes rá. Nekem sem menne, valahogy kötődnöm kell hozzá, beszélgetni is akarok vele, a lelkét is ápolni szeretném, nem a testét.


F

2009. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

miért kellett lepontozni azt, aki azt mondta h vallásos? ennyire nem tudjátok tiszteletben tartani a mások gondolkodását???

én nem vagyok az, szexelek is, de ezt nagy bunkóságnak tartom...

legalább tiszteljük egymást, ha más nem is megy

2009. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
amúgy 18/F vagyok
2009. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Én nem mert kell a szerelem!
2009. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!