Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi bajuk van a nőknek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a nőknek, hogy összejönnek egy férfivel és csak járás után 1 héttel vagy hónappal a férfi azt veszi észre, hogy mégis van egy kemény bikája aki majd meg akarja verni mert megtudta, mert a lány eddig titkolta?

Figyelt kérdés
Ez mire jó? Mert ilyen esetbe már küzdeni kell a két férfinek.
2009. júl. 18. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Most akkor a csaj 2 pasit tartott egyszerre?

Hát mit ne mondjak jó nagy görény.... Ne foglalkozz vele, és magyarázd el a pasinak (feltéve ha feltudja fogni) h te nem tudtál róla, és inkább a barátnőjét "nevelje meg"

Am nem tudom mi bajunk van, mert én speciál nem csinálnék ilyet! (És attól h egy ezt megtette veled, ne általánosíts, vannak azért rendes lányok is)

2009. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
nem kell küzdeni, ott is hagyhatod a hülye p. csát aki két pasival szórakozik egyszerre, De ha ilyen nőre vágysz akkor küzdj :9 és nem te leszel az egyetlen az életében :)Ahogy a mellékelt ábra is mutatja
2009. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy mellékesen azt is leírhatjátok, hogy az ilyen nő Dante Poklában milyen büntetést kap (hanyadik kör, hanyadik bugyor ilyeneket is).
2009. júl. 18. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:

hátte beteg vagy:D

bocs, ez így a dante komment miatt jutott eszembe :D

2009. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azt nem tudom hogy pontosan hová kerülne de 2 nagy néger bré lenne benne egész nap :D

Sőt 3...

de tövig hogy fájjon xD

2009. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

A sok köcs*ög hím itt fröcsög....


Figyu! Lehet hogy a bikájától félt szakítani...erre nem gondoltál? Vannak ám ilyen hü*lye hímek, akikkel nem lehet ám csak úgy szakítani...

én nem bántanám a csajt. Kérdezd meg tőle, ne ettől a sok fröcsögő bar*omtól.

2009. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valószínű h olyan dolognak a bírtokába vagy ami kell egy ilyen típusú nőnek... vagy nagy farkad van, vagy sokk pénzed, vagy van kocsid vagy csak egy lotyó volt aki szereti magát több emberrel basztatni, de azis lehet h őt átbaszta már egy pár férfi és fogadalmat tett h őis ezt fogja csinálni
2009. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kérdező és a válaszadók intellektuális színvonalához. Magyarból átmentetek az érettségin vagy még nyolc általános sincs?
2009. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

asszem én is a sok fröcsögő hím közé kerültem :D

20:16, kösz hogy ráébresztettél... igazad lehet (bár kicsit durva voltál xd )

9:14 dugd fel magadnak a helyesírást jó? nem kell ezzel szennyezni itt a levegőt, semmi szükség a kioktatásra csak ha valaki kérdésben kérte...

2009. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!