Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kaphatnék meg valakit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatnék meg valakit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval nagy vágyom már a szexre rég voltam együtt valakivel de nincs barátnőm és most kialakuló kapcsolatom sincs és úgy érzem hogy nem tudok most már várni szexelnem kell.. tudom hülyén hangzik de ez van, nem érdekel kivel csak ne legyen azért csúnya de már k*rvára is gondoltam, valami tipp?A leszólásokat mellőzzétek, köszi.

17/F


2009. júl. 18. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hat...k**v@ aze nem hinnem annyira kilennel ehezve...hat,sztem menyj el bulizni s ott szerintem kapsz egy csajt kit megdughatsz...
2009. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el este egy buliba és szedj fel valakit csak úgy.Hátha ő is benne lesz a dologban anélkül hogy feleségül vennéd.:-))) Sok sikert!
2009. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony, szinte minden szórakozóhelyen vannak olyan csajok akik egy pohár valamiért cserébe automatice szétteszik a lábukat bárkinek...
2009. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!