Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti beindulnátok ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti beindulnátok ha egy lány szoknyában lenne és egy szál melltartóban, és közben a konyhában főzőcskézne?

Figyelt kérdés
XD kiváncsi vagyok hogy beindulna-e a fantáziátok,értitek úgye? :D
2009. júl. 18. 10:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia ha kérhetném valami húst süss abban lesz erő a továbbiakhoz.Ha véletlen nem érnél a végére a sütésnek (mert nem hagynám)az se lesz probléma majd nézünk valami kajáldát.Egyébként a kérdésre a válasz minden esetben IGEN.
2009. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

12:16.

fiú vagyok, igen. De egy különbség: kinek csinálja ezt? Ha a kedvesének, akkor nem ribanc.:) Ha mindenkinek, ott már gáz van. egyik. másik, hogy ha ezért, és csak ezért ribancnak tartod, te meg prűd vagy. :)


A "ki jön hozzám kájálni"-val meg nyilván viccelt. Ebből meg a humorérzéked hiánya tűnik ki.

21/fiú.

2009. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

13:57-es válszoló! köszy.És én tényleg csak vicceltem :)

Egy fiúnak vagyok csak hajlandó mutatni magam és főzni,ő a kedvesem a barátom :)

De kedvességből mondtam hogy ki akar nálam enni :)

16/L

2009. júl. 18. 14:05
 14/18 anonim ***** válasza:
mögéd osonnék és beraknám neked a fak analat :D
2009. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az attól függ ki az a lány, ha nekem tetszik akkor persze hogy megkívánnám:)
2009. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Barátnőm is tett ilyet, hát hogyismondjam féligkész odaégett ebédet kelett volna ennünk(elmentünk pizzázni), de nem bántuk meg:D
2009. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
alap;)
2009. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mázlista a barátod. :S
2009. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!