Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez lehet egy jel az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet egy jel az első együttléthez?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig egyre gyakrabban vagyok olyan kívánósabb... igaz még nem szexeltem, de érzem, h már kívánom. viszont van bennem még némi félelem pl: a terhességtől..:S de a legjobban attól parázok, h a barátom otthagy utánna:S Sztetek "érett" vagyok már? vagy ha vki érett akkor semmilyen parának nem szabad benne lennie?
2008. máj. 7. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezek a kérsések mindenkiben felmerülnek. Ezt te, és csakis te érzed. Az, hogy vágysz rá, tök normális. Ha úgy érzed, felkészültél, akkor hajrá :-)

A védekezésről pedig annyit, hogy sok módja van és mindenképpen védekezzetek, ha nem akarjátok, hogy becsússzon a baba. A védekezéstől nem kell félni, ha helyesen használod pl az óvszert vagy kúpot, esetleg tabit, akkor nem lehet semmi gond

2008. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erős nemi vágyaid vannak,nyugodtan tedd meg a dolgot ha érettnek érzed magad rá!Én is ugyanilyen voltam,féltem hogy terhes leszek stb. De ha már több alkalmon túl lesztek már,akkor nem fogsz ilyenen gondolkozni!A védekezést sose hagyjátok ki!!!!
2008. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit tettél idáig? Azt mondod, nem szexeltél... tehát még nem is simogattátok egymást? Mert akkor nem kellene lépcsőket átugrani. Kár értük :-)
2008. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de.. volt már petting. és úgy érzem egyre jobban kívánom őt
2008. máj. 10. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

"volt már petting"

Egyszer? Néhányszor? Vagy már jobban ismeritek egymást, mint magatokat?

Derítsétek csak föl egymást először rendesen. Fürödtetek már együtt? Tudod, hogy hogy kell őt fürdetni? Fürödtetek már meztelenül a Balatonban?

Aludtatok együtt? Ezeket mind ki lehet próbálni...


"úgy érzem egyre jobban kívánom őt"

Nagyon helyes! Ebből látszik, hogy jó felé mentek... de ez még csak a kezdet. Ismerjétek meg a másik működését... melyikőtök jutott el már közben a csúcsra? Nem árt próbálkozni, hogy ne ezen kelljen töprengeni majd az első együttlétnél...

2008. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!