Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Adnátok pár póztippet az első...

Adnátok pár póztippet az első együttléthez?

Figyelt kérdés
A barátnőm még szűz és mindenképp jó élménnyé szeretném tenni neki ezt. Fontos lenne, hogy ne legyen fájdalma.
2011. máj. 31. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
misszionárius
2011. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
100%
A fájdalom nem a póztól függ. Ne legyél durva, ő meg lazuljon el minél inkább. Legyen jóóóó hosszú előjáték, csókok, simogatás, ölelkezés. Aztán ha már tényleg jól érzitek magatokat, és ő is nedves (amit kézzel érezhetsz - nem, nem kell benyúlni), akkor megpróbálhatsz behatolni. Legjobb ha misszionáriusban (te vagy felül), mert akkor ő fekszik és el tudja lazítani a hüvelyét.
2011. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vele nagyon óvatos, gyengéd és figyelmes.

A fájdalom nem csak azon múlik, hogy milyen pózban vagytok együtt először, sajnos azt nagyon sok másik dolog is befolyásolja (milyen a barátnőd testalkata, mennyire volt hosszú az előjáték, mennyire készült fel lelkileg az együttlétre, stb.) de tény, hogy első alkalommal valószínűleg a misszionárius lenne a legmegfelelőbb a számára: a lánynak kényelmesebb, hogy csak feküdnie kell, ráadásul úgy könnyebb ellazulnia is. Ha nem görcsöl rá annyira, talán sikerül fájdalom nélkül megélnie az első együttlétet veled.


Én 19 voltam, mikor elvesztettem, a barátom nagyon gyengéd és finom volt velem, mi is misszionárius pózban szeretkeztünk először, és gyakorlatilag egyáltalán nem éreztem fájdalmat. Egy nagyon aprócska, rövid kis nyilallást éreztem csak, az se tartott sokáig, és mindenért kárpótolt maga az élmény, amit az első szeretkezés varázsa adott.


Ne görcsöld túl a dolgot. Kényeztesd, simogasd, légy vele nagyon kedves és türelmes. Ha a lány tényleg szeret téged, megbízik benned és biztonságban érzi magát melletted, mert tudja, hogy vigyázni fogsz rá, el fog tudni lazulni. És ha lazít, a fájdalomra is kevesebb esély lesz.


Sok sikert nektek. :)

2011. jún. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!