Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 28 éves bébiszitter (nő)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves bébiszitter (nő) szerelmes lett egy 14éves fiúba. Videó lent. Mik a vélemények?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=WsLNepmzN0Y

A nő áldását kérte kapcsolatukra az anyukától.

Örület nem?


2009. júl. 17. 19:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Érdekesek a kommentek is.


Ha 14éves fiú 28éves lány, akkor a fiú mázlista

Ha 14éves lány. de 28éves férfi akkor a férfi perverz--->börtön

2009. júl. 17. 19:14
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

ha tudnék angolul...


de sztem gáz

2009. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is gáz, hiszen egy 28 éves tapasztalt nőt huzogat ez a csávó, akit én akarok.
2009. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

A lényeg:


Fickó: "because men and women are different they just are"

Nő:"Let me ask you something, what is the difference? Explaine the difference. Drive it up(??) so i can understand."

Fickó: "Because the boy clearly wants it. You see what I'm saying?"

Nő: "A 14 old girl can clearly wants it. You are basically saying that A 14 year old girl doesn't have the brain power to figure out what she does or doesn't want, but a 14 old boy does?"


F:"mert férfi és nő különböznek"

N:"Hadd kérdezzek valamit, mi a különbség? Magyarázd el. Vezesd le, és meg tudom majd érteni."

F:" Mert a fiú (tisztán ezt) akarja. Érted mit mondok?"

N: "De egy 14 éves lány is akarhatná. Szóval alapvetően azt mondod hogy egy 14 éves lánynak nincs még annyi esze hogy rájöjjön mit akar vagy mit nem, de egy 14 fiúnak van annyi?"


A továbbiakban gyakorlatilag ezen vitatkoznak, hogyha egy 28 éves férfi csinálná a dolgot miért kell neki börtönbe menni, de ha egy 28 éves nő akkor csinálja akkor neki miért nem, de nem jutnak semmire.

2009. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az én személyes véleményem hogy a 14éves fiú egy mázlista.A nő megerőszakolta volna?Maximum ha ki van kötve a fiú akkor.
2009. júl. 17. 21:15
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát én örültem volna 14 évesen ilyennek, biztos kipróbáltam volna vele mindent az ágyban..
2009. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tud élni az bioztos
2009. júl. 17. 22:15
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha 14éves fiú 28éves lány, akkor a fiú mázlista

Ha 14éves lány. de 28éves férfi akkor a férfi perverz--->börtön


Ésszel nem tudom megindokolni, hogy miért, de a fenti kijelentéssel egyet értek. Egy 14 éves lányt ne húzogasson már egy 28 éves pasi. Ellenben ha egy 14 éves fiú húzogat egy 28 éves csajt...

Nem tudom, miért, de a kettőt különbözőnek érzem. Egyébként 20 éves férfi vagyok.

2009. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg a nő beteg. Felnőtt nő létére nem igaz h egy gyerek kell neki ! Ez pedofília. És ezt az anya hagyja? Ha az én fiam lenne, kikergetném a nőt a világból is. Ennyi észt....
2009. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Előző kommenttel én is egyet értek.

14 éves fiú ha egy 28 éves nőt huzogathat...tényleg mázlista

Viszont én is rossz szemmel nézném ha egy 28 éves érett faszi 14 éves csajjal csinálná ugyanezt.


A férfi és a nő az MÁS. Tessék már megérteni.Mint fizikailag,mint lelkileg,mint személyiségileg,mint hormonálisan.

2009. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!