Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerül egy állandó...

Mennyibe kerül egy állandó bébiszitter bp-en egy 4 éves mellé?

Figyelt kérdés

Akit nem vettek fel oviba, az anya munkaidejére?

(mondjuk 7-16-ig lenne a gyerekkel...)


2011. máj. 18. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom elmondani, h én mennyit kerestem. 2005-ben óránként 800 forintot kaptam és kb 7-8 órában dolgoztam egy nap. Ha ott kellett aludnom, akkor nem óra, hanem napidíjam volt, 9500 forint. Viszont én egy kisbaba mellett voltam. Nem tudom, h ez változtat-e az árakon.
2011. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 800 Ft-os óradíj ma már elég alacsonynak számít, van aki 1000-1500-at is elkér óránként. Nem biztos, hogy megéri visszamenni dolgozni. Ha viszont mondjuk ennél lényegesen többet kerestél, akkor elgondolkodtató.
2011. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, de tényleg olyan 800 Ft körüli órabér, ami elfogadott, bár ez megegyezés kérdése. Amúgy ne haragudj az OFF-ért, de pont ilyen munkát keresek.

Esetleg, ha gondolod, vállalnám.

L/24

2011. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 800 forint akkoriban nagyon jó volt. Összességében kb 200 ezer forintra jött ki egy hónapban. Mielőtt hozzájuk mentem voltam pár állásinterjún és mindenhova csak 1-2 napra v egy éveben csak pár hétre kerestek valakit és ők olyan 300-400 forintot fizettek volna.
2011. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Ti el vagytok totálisan szállva az áraktól.

Hozzánk kb 8 éven keresztül járt nyaranta mindig egy-egy egyetemista lány, volt olyan , hogy több éven keresztül ugyanaz jött, és vigyázott a nyári szünetben a lányaimra ( kettőre). Az első évekre már nem melékszem, de az utolsó 3 év havi 80 ezer forint volt, heti 5 nap 9 órában. Ott alvás nem volt, egy-egy túlóra vagy hétévége, de az külön fizetve volt alku alapján.

Szerintem, kedves kérdező érdeklődj utána, persze attól függ, hogy kit keresel. Előszőr én is hivatásos bébyszittereket hívtam fel, ők valóban ennyit kértek, aztán lejjebb adtam a szintet, és gyógypedagógus hallgatókat hívtam, majd jött a nővére, ismerőse, stb. Van aki jó volt, van aki kevésbé.

2011. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Jobban járnék, ha én is elmennék bébiszitternek :-O

2011. máj. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!