Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk lányok, mi a kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, mi a kedvenc pózotok, és mit szerettek legjobban a szexben? Kort és nemet írjatok

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
asztalra feltesz a párom , szétrakja a lábam, már ahogy helyezgeti a lábaimat attól elélvezek (ne vedd komolyan =))és akkor belém rakja amit kell, közben nyalogatja a nyakamat, fogdossa és markolássza a combomat, mellemet, zihálva sugdolózik a fülembe, beletúr a hajamba, érzem és látszik rajta h kellek neki és élvezi velem minden mozdulatát... szexben mindent lehet szeretni ami izgató, röviden és tömören ennyi...
2009. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jah és én 17 párom 20
2009. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindent szeretek/tünk,kipróbálunk mindenféle újat,ilyen melegbe p: a szabadban is nagyon jó.Kedven póz amúgy a kutyapóz :P

21/l és 34/f

2009. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kutyapóz nem jó, misszionárus talán, lovaglás igen, és amikor a nő beleül a pasi ölébe, és szemben vannak , az a tuti:) L/24
2009. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha elkap, lefog, magáévá tesz, lehetőleg hátulról, hogy az ágyon / asztalon / földön hasalok.


Ha hanyatt fekszik, az ölébe ülök, sokáig húzhatom, lassan mozgok rajta, míg el nem vesztem az önuralmam, vagy ki nem szabadul a pasas.


A nyakig érő vízben strandon, éjjel, összeölelkezni, érezi hogy mennyire kíván, lábammal átkulcsolni a derekát, és csinálni.

2009. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a behatolás pillanatát élvezem a legjobban, és a kedvenc pózom, mikor misszionáriusbn már teljesen össze vagyok hajtogatva (már a lábammal a fülemet is meg tudom érinteni)
2009. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs, elfelejtettem, 20/L vagyok
2009. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha én vagyok fölül :D 16/L
2009. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!