Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért sötétebb a cigány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sötétebb a cigány srácok farka?

Figyelt kérdés
Tök érdekes, általában nem szoktak tetszeni cigány srácok, de némelyik van amelyik igényes és jól néz ki, de esküszöm, eddig akikkel voltam ill. akikét láttam, mindegyiknek sokkal sötétebb volt a farka mint a bőre máshol. Ez miért van?
2009. júl. 16. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kicsit ellentmondásos nekem ez... azt írod, hogy úgy alapvetően nem szoktak tetszeni a cigány faszik, de akikkel eddig voltál azoknak mind sötétebb a farka. akkor hogy is van ez? amúgy azért sötésebb a farkuk, amiért általában az erősebben pigmentált egyedeknek. kérdezd meg közvetlenül az egyik díszpéldánytól, vagy egy biológustól.
2009. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

komolyan mondom már nem az első gyengeelméjű beírás ...

tehát akkor óvodás-szinten ismét:

SÖTÉTEBB MINT MÁSHOL AZ EGYÉBKÉNT IS SÖTÉTEBB BŐRÜK A TESÜKÖN, basszsu mi ebben olyan nehéz .... ????

És tök jó lenne ha valaki esteleg válaszolna, és nem kötözködne h számára mi ellentmondásos és mi nem, az ész megáll.

2009. júl. 16. 22:35
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom miért, az én uram is cigány és neki világos, pedig a böre nem fehér oláh cigánnyal kezdj annak fehér van!!:)
2009. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mesélte valaki, h az oláh cigányok fehérebbek, de ahogy említettem én láttam már tök stílusos és tök jó srác cigánygereket is, igaz hogy ez 0,1 % a sok közül, de létezik. Én is alig hittem el, de aztán magamnak már csak hiszek ....
2009. júl. 17. 07:17
 15/22 A kérdező kommentje:

Na sok okos, beszélltem amúgy egy egészségügyissel, aki intenzív osztályon dolgozik, és ő megerősítette, hogy ha másról nem is esetleg, de ők maguk közt ezt hívják "cigányfoltnak", mert azt mondja ez már kisgyreekeknél is oylan egyértelműen és szembetűnően látszik, h a bőréhez képest jóval sötétebb a farka.

Na amúgy köszi a túl értelmes válaszokat ... (az vegye magára akinek inge ...)

2009. júl. 17. 07:18
 16/22 anonim válasza:
56%
mer nemfürdenek:D
2009. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor Én is cigó vagyok, mert nekem is sötétebb a bőr a farkamon a többi testrészemhez képest. :D
2009. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Megcseszitek, a fehér srácoknak is enyhén sötéteb bár nem mindig, de én megint nem erről beszélek. A cigány srácoknál nagyon feltűnően sötét.
2009. júl. 20. 20:28
 19/22 anonim ***** válasza:
69%
nem mossák
2009. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ők mindig seggbe nyomják, és befogta a...
2010. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!