Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért sötétebb a cigány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sötétebb a cigány srácok farka?

Figyelt kérdés
Tök érdekes, általában nem szoktak tetszeni cigány srácok, de némelyik van amelyik igényes és jól néz ki, de esküszöm, eddig akikkel voltam ill. akikét láttam, mindegyiknek sokkal sötétebb volt a farka mint a bőre máshol. Ez miért van?
2009. júl. 16. 19:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Fujjjjj..... ezt inkább nem szeretném saját szememmel látni :D Sztem ez senkit sem érdekel... vváá
2009. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
pfúj..
2009. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

Én egyet sem láttam. De ha a bőrük színe sötétebb, akkor miből gondoltad, hogy a péniszük világosabb lesz? Egyébként meg nem hiszem, hogy ez olyan érdekes lenne.


(És eddig most nem azért, de hány cigány srác farkát láttad?)

2009. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Indiai hagyomány
2009. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mármint a tesük egyéb részének bőrszínéhez képest is sötétebb!!!!!! na olyan érthetetlen????

Amúgy láttam elég sokat már, nem mert akkora qurva vagyok, de pl ma is nudistrandon volt kettő, és mindegyiknek feltűnően sötétebb volt

2009. júl. 16. 20:13
 6/22 A kérdező kommentje:
Amúgy 99%-ban én se csípem őket, de hidd el még köztük is láttam már azt az 1 %-ot aki akár még metrosex srác is
2009. júl. 16. 20:14
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fehér férfiaknál is így van. Azért van ez mert ott tömörül a bőr, redősebb és ezáltal sötétebb.
2009. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Hiper pigmentáltak, azért. Itt az eredménye annak hogy azt hiszik hogy az a "menő" hogy ha hiperpigmentáltakkal járnak.
2009. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

Ilyenek és kész, ha tetszik akkor ok, ha nem akkor nem.

Egyébként azt hittem, legalább a cigány srácok normálisabbak a metrosexualitást illetően...de hogy már köztük is van???szánalom...az összes metrosex...undorító...:S:S

2009. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
a négereknek is sötéteb ez nem olyan meglepő...
2009. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!