Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyan pasival, aki nem igazán szeret nyalni?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak, akiknek volt ilyen pasijuk, nem áradozásokat kérek hogy ,,az én pasim mindig kinyal" stb. Az enyém is kinyal, de inkább csak akkor amikor kérem. Azt mondja, túl sok a nedvem... :S De ez inkább jó nem? Nem értem. :S Egyébként ha nekiáll akkor nagyon jól csinálja, csak szinte mindig kérni kell rá, ami engem aggaszt. Én sokszor kérés nélkül kényesztetem. Egyébként szeret, tudom! Mit tegyek?
2009. júl. 16. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Én akkora hülyeségnek tartom ezt, hogy ez csak oda-vissza működik. Elméletileg x azért szopja le y-t, mert szeret szopni, és nem kizárólag azért, hogy y-nak örömet okozzon. Ha csak ezért csinálja, akkor inkább ne is csinálja. Én sem azért nyalom a barátnőmet, mert neki jó, mármint ezért is, de nem csak ezért, hanem azért, mert én is szeretem csinálni. Magyarán elvárni nem szabad, szerintem úgy nem is olyan élvezetes, ha tudja az ember, hogy csak "szívességből" csinálja. Ez az egyik.

A másik, hogy gondolom a higiénia az természetes, de ha közvetlen a szex előtt nem szoktatok mosakodni, akkor az is jelenthet problémát, az én Barátnőmé legalábbis 2-3 óra után már nem olyan fincsi. A túl sok nedv nem tudom, miért baj... Ha tiszta és egészséges vagy, nem dohányzol és nem iszol, akkor elméletileg finomnak kell, hogy legyen... A ciklussal is összefüggésben van, tapasztalatom szerint menzi előtt már nem olyan jó, bár nem működik minden nő ugyanúgy..

De aztán simán lehet, hogy csak egyszerűen nem jön be neki a dolog, és kész, ezesetben mint előttem írták, a 69-cel be lehet próbálkozni, akkor már csak tetszeni fog neki.

2009. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy itt mindenki oltja a barátodat de hozzáteszem nem minden férfi tudja elfogadni a partnere nedvének ízét(ezt hülyén fogalmaztam de ez a lényeg)De próbáld meg fürdőkádban vagy zuhanyzóban mert ott víz is ér és már nem olyan....Na és most lehet lepontozni.....(Am. sok sikert!)
2009. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi! A vizest kipróbálom majd! :)
2009. júl. 16. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!