Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyan pasival, aki nem igazán szeret nyalni?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak, akiknek volt ilyen pasijuk, nem áradozásokat kérek hogy ,,az én pasim mindig kinyal" stb. Az enyém is kinyal, de inkább csak akkor amikor kérem. Azt mondja, túl sok a nedvem... :S De ez inkább jó nem? Nem értem. :S Egyébként ha nekiáll akkor nagyon jól csinálja, csak szinte mindig kérni kell rá, ami engem aggaszt. Én sokszor kérés nélkül kényesztetem. Egyébként szeret, tudom! Mit tegyek?
2009. júl. 16. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

"Én sokszor kérés nélkül kényesztetem. "

na ezt ne tedd. mond meg neki hogy ez kölcsönös dolog.


ha te adsz, elvárható hogy kapjál is.

2009. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

"Egyébként szeret, tudom!"

ja ezt felejtsd el.

sok nő mondja ezt, aztán mégis megcsalja őket a kedvesük. nagy szemétség, de ez a valóság.

2009. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
attól , hogy nem nyal ki a barátod még ugyanúgy szeret és nem csal meg. az enyém se szeret nyalni ugyanezért:( próbáld ki vele a 69et akkor mindkettőtöknek jó:)
2009. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
59%

szia

nekem is van olyan pasim, aki nem igazán szeret nyalni.ezzel nem vagy egyedül. egyszer tette meg nekem ezt, de utána már nem, mert ő ezt nem lévezi. előző bnői közül ritkán csinálta. szerinte az ien undorító. ami a nedvet illeti, az jó, mert ez azt jelenti, h felizgat téged. a legtöbb pasi nem szereti csinálni sztem. lehet oat is tenni pl., hogy ,puszilgatja, nyalogatjaa melleidet, a bimbóidat, hátha ez tetszene neked is meg neki is. nekem bejött ;)próbáld rávenni, hogy te a nyalást naon szeretnéd, mert ez téged felizgat, de modd is meg neki, h ha te kényzteted kérés nélkül , akkor ő is tegye meg ezt neked. remélem tudtam ezzel segiteni

2009. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó!

"a legtöbb pasi nem szereti csinálni sztem." Tltakozom! Férfi vagyok és imádom csinálni! És a haverjaim is, csak egy embert ismerek, aki nem... Ez kb 10 %-os arány csak, nem a többség.

"lehet oat is tenni pl., hogy ,puszilgatja, nyalogatjaa melleidet, a bimbóidat, hátha ez tetszene neked is meg neki is." Lehet, hogy én furán gondolkodom, de nem hiszem, hogy a mellek kényeztetése felér egy jó nyalással...

"de modd is meg neki, h ha te kényzteted kérés nélkül , akkor ő is tegye meg ezt neked." A kérdezőnek épp az a problémája, hogy mondania kell!


Kérdező!

Te se kényeztesd őt... Ha már pár hónapja nem szopják le, akkor majd talán kapcsol...

2009. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
10:21: Én is tiltakoznék. Nem igaz, hogy a legtöbb pasi nem szereti. Én speciel imádom a puncit nyalni. Nem tudok betellni vele. Ha erre van szükséged szólj bátran. ;) F27
2009. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:)
2009. júl. 16. 11:03
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

-te se csinald neki.

-69.

-tejszinhab vagy csoki. feldobja a dolgokat es atz finom is nyalni.

2009. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:)
2009. júl. 16. 11:03
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
10:52-nek! Engem ugyanúgy felizgat ha melleimet/ mellbimbóimat nyalogatja, mintha lenn ügyeskedne!!
2009. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!