Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Korai lenne még a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne még a szex?

Figyelt kérdés
A barátomnak jövőhéten lesz a szülinapja, most lesz 21 éves, és én még csak 16 vagyok, szeretném meglepni őt, h lefekszem vele. De nekem ez lenne az első, és jövőhéten leszünk még csak 2 hete együtt. De én szeretném is már, meg őt is nagyon szeretem.. Szerintetek korai?
2009. júl. 16. 03:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
2 hét még elég korainak hangzik.. szerintem várj még vele legalább 2 hetet... de ha teljesen biztos vagy benne hogy szeret és 100% ig megbizol benne akkor hajrá:P
2009. júl. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Én volt hogy fél évet vártam vele :D Csak hogy tudjam hogy biztosan akarom e:P de nem bántam meg hogy ennyit vártam, sokkal jobb ha elöször kicsit kiismeres, akkor is ha teljesen ugy sem sikerül..
2009. júl. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
94%

Szerintem meg ne tedd...

Hagyd,hogy el teljen 1 kis ido...ismerd ki...

Lehet,hogy csak arra kellessz neki,azert mondom,hogy varj meg vele...

En is mikor el veszitettem,nagyon szerelmes voltam az illetobe:P es hat miutan megvolt elhagyott...

O bizonygatta,hogy nem csak azt akrta...de hat meg a hulye is tutta,hogy csak arra kellek neki...csak en nem...

Szal nem akarom,hogy te is ebbe a hibab ess...

Mert hidd el nem a legkelemesebb az mikor nagyon szereted a csavot es neki adtad oda a szuzessegedet aztan meg eldob...

Utanna nagyon sokaig kotodsz hozza...vagyis jobban mondva tudod az elsot soha nem felejted el:P

Amugy a mai vilagban mar nagyon ritka,hogy valaki 16 eves szuz:P

Gratula!:)

2009. júl. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem túl nagy a korkülönbség?
2009. júl. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát nálam ez ribi kategória. 2 hét után ennyivel idősebb pasival, ennyi idősen? Hajrá...majd megbánod úgyis! Ő is biztos nagyon szeret 2 hét után egy kislányt :D :D :D Biztos kihasználná a lehetőséget, hogy ennyire könnyen fekszel.
2009. júl. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudod, hogy nem csak arra kellesz? Engem is frankón elhagyott utána az a pasi, akinek a szüzességem adtam, pedig szentül meg voltam győződve, hogy ő az igazi, biztos a kapcsolatunk. Hát nem volt az...És én nem hetet vártam, hanem hónapokat. Rendesen megbántam még azt is, hogy közöm volt hozzá.
2009. júl. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen biztos vagy abban, hogy akarod és bízol benne, akkor nem korai! De csak akkor, ha tényleg a fiú is szeret és maximálisan tisztel Téged! Fiú vagyok!
2009. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
07:27-es vagyok! Bocs, csak most olvastam, hogy még nincs 2 hete, hogy együtt vagytok! Biztos, hogy ilyen rövid idő alatt megismertétek egymást? Szerintem, ahhoz, hogy megismerd, ennyi idő nem elég!
2009. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6:12-nek: A korkülönbség egyátalán nem nagy. Nincs baj azzal se, hogy 16 évesen veszíted el a szüzességed. Viszont hogy két hete vagytok együtt, az nekem kevésnek tűnik. Mondjuk én a pasid helyében naná, hogy örülnék! F28
2009. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Elég korai lenne. Nekem is volt ilyen eltévelyedett gondolatom anno, 15 éves voltam, a barátom 19. születésnapjára készültem volna ezzel a meglepetéssel, de józanon végiggondoltam, és utólag ő is mondta, hogy nem örült volna, mert ne azért feküdjek le vele, mert meg kell őt lepnem. Vártunk még utána két hónapot, amíg betöltöttem a 16-ot, de azt is tegyük hozzá, hogy mi a szülinapja idején 4 hónapja jártunk.

Két hét után még azt sem tudod, hogy ő mennyire szeret viszont... Szerintem teljesen kiveszne belőle a varázs, ahelyett, hogy szépen lassan végigjárjátok az utat, durrbele. Meg egyáltalán mennyire ismered? Ezek sem lényegtelen dolgok...

2009. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!