Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs igazán komoly tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs igazán komoly tapasztalatom a szexben, az az igazság, hogy félek is nagyon, minden kapcsolatomban szakítottam, amikor komolyabban szexre került sor. Hogy tudnám ezt a félelmet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs kapcsolatom, de szeretném ha hamarosan lenne és nem szeretnék megint elmenekülni a fizikai kapcsolat elől, mert vágyom is rá. Nincs rossz élményem, nem molesztált soha senki, egyszerűen csak félek attól, hogy lefeküdjek valakivel.(Nem vagyok már szűz, de nem sok pasival feküdtem le, annak ellenére, hogy felnőtt vagyok, nem tinilány.) Nehezen tudok minden érintést, simogatást elfogadni, nem vagyok igazán bújós sem, talán ezért is ijesztő, hogy valakinek teljesen átadjam magam.
2009. júl. 15. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi az, amitől félsz?
2009. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eleve már az érintéstől is, de igazán attól, hogy nem tetszem, hogy rosszul csinálok valamit és a fájdalomtól is egy kicsit. És a komoly kötődéstől is... nehéz ezt megfogalmazni:(
2009. júl. 15. 20:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha írna olyan, aki hasonlóképpen érez, akkor talán nem érezném magam ilyen ufónak... :(
2009. júl. 15. 20:23
 4/13 anonim ***** válasza:

szija

én igaz szűz vagyok, de hasonlóan érzek mint te... :/ nem szeretem elfogadni az érintést meg félek, hogy rosszul csinálom... :/ ugyanez amit leirtál, csak nekem még annyi tapasztalatom sincs.

16L.

2009. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én majdnem kétszer annyi idős vagyok mint Te:(((( Igazából ezért félek, mert tiniként ez belefér, természetes is jó ideig, de felnőttként?
2009. júl. 15. 20:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor feküdj le valakivel, ha szerelmes vagy! A leírásod alapján, igazán még soha nem lehettél szerelmes az éppeni barátodba.
2009. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De, voltam nagyon szerelems, de vele sem ment, inkább szakítottam vele is:(
2009. júl. 16. 15:39
 8/13 anonim válasza:
70%

Aki fél, nem lett tejessé a szeretetben... János levele, Biblia, Újszövetség.


A szex az nem a házasságba való?

Szellemi, lelki, szeretet egység.

Isten ajándéka.

Az állatok is szexelnek, de az ember más.

Még akkor, is ha nem csak fajfentartásra kaptuk.


Persze más oka is lehet a félelemnek a szexben.

Rossz tapasztalat? Rossz minta? Erőszak következménye?

Üdv.

2009. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem oszd meg a szerencsés nyertessel az aggályaidat, és akkor biztos tekintettel lesz rá, lassabb lesz, stb. Remélem összejön majd. Csók
2009. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem találkoztál a megfelelő férfival, aki elég megértő lett volna hozzád és el tudta volna érni nálad, hogy lassan de megnyílj. Az egésznek az alapja a nyílt, őszinte kommunikáció, én eddig bármilyen gátlásásos is volt, fel tudtam lazítani a barátnőim gátlásait, mert szerencsére jó tehetségem van a lelki dolgok feltárásában, és jókat lehet velem beszélgetni, szerintem ezen múlik minden. Olyan férfi kell, akiben tényleg bízni tudsz, nem elég ha szereted, olyan mély bizalom kell, hogy kialakuljon, aminél könnyedén engeded el a félelmeidet, gátlásaidat. Van ilyen, hidd el. 25/f
2009. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!