Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anyukádnak vagy Apukádnak ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukádnak vagy Apukádnak ti elmondtátok a legelső alkalmat?

Figyelt kérdés
Elötte mondanátok el az egyik szülőnek hogy tervezed vagy utána mondanád el vagy esetleg soha??
2009. júl. 15. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vonom be őket a szexuális életembe. Nem mondtam el se előtte se utána.
2009. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondtam, de sejtik :)
2009. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha rákérdeznének akkor elmondanám egy szóval, hogy igen. Magamtól nem, és nem is kommentálnám részletesen de nem titkolnám.
2009. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Igen, utána elmondtam de csak Anyukámnak.

Vele a mai napig beszélek ilyenekről.

2009. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Én elmondtam anyukámnak, amikor készültem rá, hogy először együtt legyek a barátommal, de azt is, hogy nem jött össze, mert dobott. De mi mindig mindent megbeszélünk.
2009. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Terveztem, hogy elmondom, de anyukám elolvasta a naplómat és mindent tudott mielőtt szólhattam volna róla. Összeveszett velem és mindenféle k*rvának elmondott, fel is pofozott, megalázott ismerősök, rokonok előtt. Pedig akkor már 16 jócskán elmúltam... Visszagondolva emiatt nem meséltem neki se az első barátomról, se az első csókomról.
2009. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
90%

Kedves az anyukád, ha ilyet tesz...

Amúgy én nem mondtam el, pont azért, hogy ne legyen benne másnap a kib*szott blikkbe

2009. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én se mondtam el a szüleimnek, vhogy ez nem olyan dolog, amit szivesen beszélnék meg mondjuk az anyukámmal

Szexuális dolgokról szivesebben beszelgetek a legjobb barátnőmmel

Persze, ha anyukám kérdezné, hogy túl-e vagyok már az elsőn, akkor elmondanám neki

2009. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok 18/L
2009. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem mondtam, hogy megtörtént, csak hogy kettesben voltunk sokat, és minden nagyon jó volt,aztán ők kérdezték, hogy összejött e, én meg mondtam, hogy igen:)
2009. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!