Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátomnak orgazmus után is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak orgazmus után is merev maradt a pénisze! Normális ez? !?

Figyelt kérdés
Legutóbbi együttlétünknél orgazmus után is merev maradt neki és folytatni tudta. Ő sem értette hogyan lehetséges ez.
2008. máj. 5. 12:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez normális csak ritka!Örülj neki, hogy a barátod ilyen képeséggel van megáldva!Mert ritka az olyan fiú akinél ez előfordul!
2008. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátom... :) imádtam ezt a "képességét" ;-)
2008. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Használd ki minél többször!! :DD Nagyon ritka az ilyen, de ha az isteni áldás az öledbe pottyant a srác képében... Szerencsés csaj :D
2008. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
őőő..orgazmus után az én péniszem is merev marad...nem is tudtam hogy ez jó :D :D
2008. máj. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ugybizony, ez nagyon ritka.17 vagyok, fiú.

Nemistudom mi lenne velem ha ezzel a képességgel nem rendelkeznék, ugyanis nagyon hamar elmegyek....és miután elmegyek, gumicsere..azután egy percig elég kellemetlen, zsibbadó érzésem van, de utána nagyon szuper és viszonylag sok ideig(10-15 perc) nem megyek el!!!Csak sajnoös ezt jelenlegi bnőm nemnagyon tudja értékelni, mert én vagyok neki az első.de nembaj, nekem ez igy jo.sztem ne csodálkozzatok,hanem használjátok ki az alkalmat!de ha gumival védekeztek, egy gumiba kétszer ne engedd elmenni a barátodat, mert a spermazsák a gumi végén se végtelen és ha tele avn könnyebben szakad!kellemes időtöltést!

2008. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat! Amúgy gyógyszert szedek:-)
2008. máj. 6. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem cuncusban megyek el, akkor nekem is merev marad. Ez csak azért baj, mert az elsőhöz is jó 2 óra kell, mi van ha a csaj még akar?
2008. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, te #7.!
2022. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!