Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aktus után kellemetlen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus után kellemetlen a nőnek ha simogatom a nuniját?

Figyelt kérdés
A barátnőm közvetlen aktus után eltolta a kezem a nunijától, úgy tűnt mintha nem szeretné hogy most hozzárjek. A kifogás pedig az volt, hogy már rég borotválta, ne nyúljak oda... érdekes aktus közben ez nem zavarta.
2008. máj. 5. 06:50
 1/10 anonim válasza:
72%
Simogasd máshol a lényeg,hogy érezze nem csak arra kellet!
2008. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én sem szeretem, ha utána ott simiznek, ha egy nő elélvezettt már, akkor nem jó érzés, ha ott fogdossák egy darabig.
2008. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó. Volt olyan barátnőm, aki még utána szerette, ha finoman ingerlem a nyelvemmel.
2008. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, már az én pasim is kérdezte, hogy szex után miért nem szeretem, ha ott simogat. Ezt nem tudom megmagyarázni, egyszerűen csak nem mindig esik jól. (De azért kivételek is vannak, előfordul, hogy félóra múlva már újra akcióba lépünk... :) )
2008. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Én sem szeretem. Rossz érzés, olyan mintha..... irritálna vagy nem is tudom, nem tudom más szavakkal leírni. Nem jó és kész.
2008. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
hát én miután ORgazmusom volt ré kb 5 percre már mászom rá a pasimra
2008. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

nekem is az a tapasztalatom, hogy általában nem kedvelik. Apró puszikat igen, de a simogatást nem. De csak kb. öt percig, utána már lehet megint mindet.

Egy barátnőm azt mondta egyszer, hogy túl érzékeny olyankor, picit meg kell nyugodnia.

2008. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tényleg nem jó érzés, mert olyankor a lány nemiszerve túl van ingerelve és egy kicsit meg kell nyugodnia!Várj egy pár percet és utána minden mehet elölről!Ez teljesen normális!Nyugi!
2008. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sejtettem h ez van, csak faj h nem volt oszinte. Lattam az arcan mi van, szal ez a reg borotvalta szoveg kifogas volt.
2008. máj. 6. 06:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Miután elmegyek, nem esik jól, túl érzékeny, ne érjen hozzá senki.:D 5 perc után aztán nyugodtan.:)
2010. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!