Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Mit lehet csinálni ha a hüvelyem kissé tág és így a barátom péniszének az erekciója hamar megszűnik?

Figyelt kérdés
Ez a probléma konkrétan a szexnél jelentkezik ha máshogy csinálom semmi probléma.És az rendben van, hogy akkor neki ez jó így is de egésszen más az eféle testiség.
2008. máj. 4. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A hátadra fekszel felhúzott lábbal, és behatolás után keresztbe teszed a lábad (a pasi hasa/mellkasa előtt!). Ezzel megszorítod magad egy kicsit. Ha tényleg tág vagy, segíthet addig is, míg az izomerősítő, fentebb említett gyakorlatok hatása nem érződik.
2008. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ez az oldal nem arra van kitalálva, hogy bárkit sértegessél és nem értem, hogy ilyen begyepesedett gyökér állatok mit keresnek itt akinek esze semmi...Elég kretén vagy, hogy ezt te kurva jó poénnak tartod.Sajnállak meg az értelmesebbek is szerintem...
2008. máj. 26. 20:48
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ez a válasz most remélem nem az előző (általam írt) kommentre jött, hanem a lovasra. :)
2008. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Természetesen nem neked szántam hanem a "lovas üzenet" küldőjének.
2008. jún. 3. 22:42
 15/18 anonim ***** válasza:
láttam írtad, hogy az előző barátnőjére nyúlik vissza. Nem feltétlen te vagy a hibás, lehet ott "rontottak" el valamit (egy szeretkezésük pszicjóhésen hathatott az összes többire). nem tudom, van hatása a gyakorlatoknak, vagy a probléma még mindig fennáll?
2008. jún. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Eddig nem cisnáltam még a gyakorlatokat, mert egésszen elfoglaltam magam. De talán mintha jobban működne a dolog:)Remélem ez még javul.
2008. jún. 23. 14:05
 17/18 anonim ***** válasza:
Amiket én írtam volna válasznak, az előttem levők már mind leírták, de azért összefoglalnám. Ha tényleg teljességgel pszichés a probléma akkor csak segíteni tudsz a barátodnak benne, de neki kell megoldania a dolgot. Ha más jellegű akkor megpróbálhatna egy kicsit jobban felizgatni Téged előtte (hosszú előjáték, keresse meg a g-pontodat stb.). Tapasztalatból tudom hogy ezzel sokat lehet "szűkíteni". A másik javaslatom pedig amit szintén írtak már hogy meg lehet tanulni (akár tanfolyam nélkül, könyvből is) a hüvely-izomcsoportok megerősítését és irányítását. Ha jól csinálod ez is tuti nyerő lehet. A legfontosabb pedig amit mindenhol írnak hogy a szex teljességgel a fejben dől el, tehát meg kell adni a módját és ha mindent bevettek akkor sikerülni fog.
2009. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Most vettem észre hogy ez egy régi kérdés. Akkor viszont csak érdeklődnék hogy sikerült e megoldani a "problémát". :)
2009. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!