Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Mit lehet csinálni ha a hüvelyem kissé tág és így a barátom péniszének az erekciója hamar megszűnik?

Figyelt kérdés
Ez a probléma konkrétan a szexnél jelentkezik ha máshogy csinálom semmi probléma.És az rendben van, hogy akkor neki ez jó így is de egésszen más az eféle testiség.
2008. máj. 4. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Honnan veszed, hogy ez azért van, mert tág a hüvelyed?? Ennek nem hinném, hogy köze lenne hozzá. Mióta éltek nemi életet, ha most kezdtétek, akkor lehet, hogy még ideges, vagy ha óvszert használtok, amiatt is lehet...sok mindentől függ. Ha szexre kerül a sor, abszolut semeddig sem megy, kezd el orálisan neki és utána rögtön próbáljátok...
2008. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Onnan veszem, hogy ha a számmal elégítem ki semmi gáz nincs az ég adta világon. Minden zökkenő mentes!!! Kb 3 hónapja de nem most kezdte el, és ez a prbléma neki bő egy éve tart még az előző barátnőjéhez nyúlik vissza.Szóval fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj!:S
2008. máj. 4. 22:14
 3/18 A kérdező kommentje:
És még elfelejtettem, hogy hiába csináljuk utána egyből akkor is jó 2-3 percig és nem teljesen de igaziból számára teljesen élvezhetetlenné válik mert éppen eléggé leáll az erekciója.
2008. máj. 4. 22:16
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megerősíteni a PC izomcsoportodat. Ez a női medencében lévő izomsorozat. Próbáld ki a Kegel gyakorlatokat.

[link]

2008. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez baromság, egy nőnek nem lehet akkora hüvelye, ami nem stimulálná a srác péniszét :)EZ egyértelműen pszichés probléma.
2008. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Intimtorna, Kegel gyakorlatok, nagyon hatásos, nekem bevállt, én szülés után alkalmaztam, azt modta utána a férjem, hogy olyan, mintha egy szűz lánnyal lenne, csak sokkal profibb :D:D
2008. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor azthiszem megpróbálkozom ezekkel a gyakorlatokkal hátha tényleg itt van a dolog nyitja.És mennyi idő után volt érezhetó hatása a gyakorlatoknak??
2008. máj. 4. 23:00
 8/18 anonim ***** válasza:
ne ijedj meg ez biztos nem a te hibád. az intim tornának, ha napi rendszerességgel csinálod 2-3 hét után hatása van, de ha ennyire lehervad, az biztos nem fog segíteni rajta.szerintem nem ártana orvost keresnie a párodnak.
2008. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a barátod Téged nem izgat fel rendesen és ettől laza a hüvelyizmod
2008. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
0%
Próbálj ki egy lovat.
2008. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!