Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gaz ha adot hejzetben nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha adot hejzetben nem hasznalom ki az alkalmat?

Figyelt kérdés

A multkor voltt egy nagy esejem csak nem hasznaltam ki mert sokal kiseb a csaj es iztosan nem tudam volna vele komoj kapcsolatba kerulni a tavolsag miatt.

O viszont nagyon akarta nem mutata csakereztem en viszont nem kezdtem.Nem akartam ki hasznalni ott!

Ezert most balfasznak fog tartani?


2008. máj. 3. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon heLYesen tetted, hogy nem használtad ki a leányzót, egy életre megpecsételődött volna az a lány, miután kiderül, hogy csak Játékszer volt. Engem mennyien kihasználtak!! Akivel meg legjobban le szerettem volna feküdni, rám se hederített, már azt hittem nem vonzódik hozzám, holott másról volt szó. Na nem meleg vagy ilyesmi, egyszerűen sokra tartja a nőket.:-)(Az Mhsz.-t szerintem is többet kellene lapoznod). Csüssz!
2008. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de nincs olyan szó hogy légyszíves, csak "légy szíves" van. 2 szó
2008. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!