Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gaz ha adot hejzetben nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha adot hejzetben nem hasznalom ki az alkalmat?

Figyelt kérdés

A multkor voltt egy nagy esejem csak nem hasznaltam ki mert sokal kiseb a csaj es iztosan nem tudam volna vele komoj kapcsolatba kerulni a tavolsag miatt.

O viszont nagyon akarta nem mutata csakereztem en viszont nem kezdtem.Nem akartam ki hasznalni ott!

Ezert most balfasznak fog tartani?


2008. máj. 3. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, utáljatok, de a helyesirás a mániám. Nem gáz, hogy nem ragadtad meg, nem kell mindenkire rögtön lecsapni.

De hallottál már a "LY"-ről?

Olvasgasd léci, a helyesirási szótárat.

2008. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy egy jobb megoldás: ha ennyire nem megy a ly-j, akkor írj minden szót fordítva, mint ahogy írnád!
2008. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
* mellesleg ez csak azt mutatja, hogy az illető keveset olvas.... tehát szerintem mindenképpen jobb lenne többet olvasnod, mert talán ez a probléma az életben nem egy helyen fog előfordulni!
2008. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hát ha ilyen balf*sz a csak hogy veled szóbaáll, szerintem simán meghúzhattad volna!
2008. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem a helyesírása miatt írt ide szegény!Nem ezzel kéne csesztetni!

Szal, nem gáz, hogy nem használtad ki a helyzetet. Lehet, hogy később megbántátok volna. És ha tényleg, annyira oda akarta/akarja adni magát neked, akkor megtalálja rá az alkalmat, ezek után is

2008. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
TÖK RENDES VAGY ÉS LE A KALAPPAL, BÁRCSAK MINDENKI ÍGY GONDOLKOZNA!!!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első hozzászólónak: lécci két "c":P :D

Amúgy meg nem gáz hogy nem használtad ki...amúgy meg hogy lehet igy beszélni? esküszöm..."kihasználni" érelmezd ezt a szót. szerintem érdemes. az a csaj meg megérdemelné a magáét, ha csak úgy kinálgatja magát...

2008. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocs de léccit igy irják: létszi
2008. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem lécci, nem létszi, hanem légyszi... A légyszíves szóból "származik". :)
2008. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy balfasznak tart!!

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de egy fiatal srácnak az ilyen alkalmat ki kell használnia.

2008. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!