Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon vonz egy nálam 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonz egy nálam 10 évvel idősebb nős férfi. Én 20 vagyok és szűz. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírok nem rá gondolni, ráadásul ő is rámhajtott. Nem tudom, h szerelmes vagyok-e vagy csak ennyire vonzódom hozzá, de már nem bírom tovább. Múltkor csak egy csók volt, de közbeszólt a lelkiismeretem. Viszont nem hiszem, h legközelebb meg tudok állni ennyinél, képes vagyok neki adni az eddig féltve őrzött szüzességem is.

De nős és van egy másfél éves fia. Emiatt van lelkiismeret-furdalásom. De megőrülök, ha nem lehetek az övé. Úgy döntöttem, h most az egyszer önző leszek, és magamra gondolok, és legközelebb hagyom, h továbbmenjen.

20/N



2012. jún. 28. 21:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat, légyszi. Bocs, hogy nem 14 évesen vesztettem el a szüzességem, mint ahogy manapság divat. 18 évesen terveztem, de nem volt kivel, szal még mindig szűz vagyok. Nem hiszem el, hogy emiatt bediliztem volna.
2012. jún. 29. 13:36
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondold végig:

ha igent mondasz neki és nem csak arra hajt, hogy egyszer megfektessen, akkor titkos szerető leszel: nem tudod a barátaidnak bemutatni, nem tudtok együtt nyilvános helyre menni (mozi, strand, buli, ebédelés) és ha beleszeretsz, akkor egy idő után szar érzés lesz, hogy este máshoz megy haza.

ha ennek tükrében is akarod, akkor hajrá, csak legyél tisztában a dolog árnyoldalaival!

2012. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Értelmes választ szeretnék adni. Lehet nem annak fog tűnni, de leírom, én hogyan születtem.

Anyám nem tudott ellenállni egy nős férfinek, akinek gyereke is volt. Állítólag egymásba zúgtak. És megtörtént. Nem tudom, akarták-e vagy nem. Nem tudom, akarták-e először megtartani a gyereket vagy nem, de végül megszülettem én.

Azóta se értek sok mindent. Apám ugyanúgy élt tovább utána a régi feleségével és naponta találkoztak anyámmal. Nem tudom, ez hogyan ment így simán.

Én apa nélkül nőttem fel, apámat néhányszor láttam életem során, akkor is olyan fura volt hozzám a viszonyulása, mintha nem tudna velem mit kezdeni. Anyámnak sokszor sokan mondták, h bizonyos dolgokat másképp kéne velem csinálnia, de sose értette. Én nem tudom miért, de sokszor nem értem, mi bajom van, de valami nem stimmel, nem találom a helyem.

volt h öngyilkos akartam lenni. volt h majdnem megettem.

Azóta se értem, miért olyan más az életem mint a többi normális emberé. Szenvedek, sokat, én se értem igazán az okát. Azt látom, nem tud emberhez méltó életem lenni.


Kérdező, olyan, mintha az én szüleim esetét írtad volna le. Lehet, becsúszik egy gyerek és szenvedni fog fél életében. Csak azért, mert te jól akartad érezni magad.


azt hiszem, ennyi elég.

gondolom megkapom, milyen önsajnáló, szánalmas, stb. vagyok.

2012. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
13. voltam. hozzátenném, sok dolgot nem tudok hova tenni, nem tudok rá normális magyarázatot. amikor apám velem és anyámmal találkozott, arról mit gondolhatott apám felesége? az nem megcsalás volt, amikor nagyritkán apám elvitt engem és anyámat valahova. és vígan elvoltunk mégis. közben neki felesége volt. most ez akkor hogyan van? valaki elmagyarázná? mert nem értem!! írhat privátot is, aki ezt el tudja mondani, h ez mi, mert józan ésszel belegondolva egy feleségnek nem igazán jöhet be h a férje elviszi valahova azt a nőt, akivel egyszer lefeküdt + a gyerekét. ez agyrém, nem?
2012. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
tönkre tennél egy kapcsolatot aminek az a kisgyerek inná meg a levét válás veszekedés stb Szerinted ez szép dolog?
2012. júl. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Legalább a gyűrűt vetesd le az ujjáról, amikor...
2012. júl. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

mi az hogy önző leszel? :D meg "féltve őrzött szüzesség"

úristen xddd

szexeljetek

2012. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
oké, most kaptam hideget-meleget, de nem is vártam mást. Én is nagyon sokat szenvedtem már egész életemben. túlvagyok egy súlyos betegségen, melybe majdnem belehaltam, végig kellett néznem, ahogy egyre jobban cserben hagynak az emberek, ezt tetőzik a családi problémáim is, mert a szüleim eltávolodtak egymástól és válni akarnak (és itt most nem játszik közre semmilyen harmadik személy, simán csak nem jönnek már ki egymással, mely állandó veszekedésbe torkollik). Ezért szeretnék végre egy olyan személyt, aki mellett nem egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam, hanem nőnek. Holnap is együtt leszek vele a nyári munkahelyemen, hozzá vagyok beosztva, tehát egyszóval a főnököm. nem tudom, hogy fogom kibírni még az egész júliust, hogy ne történjen semmi. ha megérint, már abba is beleremegek.
2012. júl. 1. 12:40
 19/20 anonim ***** válasza:

Oké, csak csináljátok tök titokban. Bár a pasi helyében erősen mérlegelnék hogy a feszes kis tested és a feszes kis puncid megéri-e a vesződséget amit majd az érzelmek meghülyítő hatásának leküzdésekor kell elszenvednetek, de ha már ő is rád nyomult akkor nem te leszel az egészben a fő ludas!


A bűnös szerelem és szenvedély amúgy eléggé emésztő tud lenni! Az pedig édes de egyben émelyítő és keserű is!

29F

2012. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom,én mit olvastam


Le akarok vele feküdni! Megtennétek hogy helyeseltek,hogy ne érezzem bűnösnek magam?


Majd amikor,nem helyeselünk:


Dedede,jó ez,mert mártír vagyok,és nem fogom kibírni.



Szóval,úgyis leszrod mit válaszolunk. Már döntöttél,te magad írtad.

2012. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!