Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon vonz egy nálam 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonz egy nálam 10 évvel idősebb nős férfi. Én 20 vagyok és szűz. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírok nem rá gondolni, ráadásul ő is rámhajtott. Nem tudom, h szerelmes vagyok-e vagy csak ennyire vonzódom hozzá, de már nem bírom tovább. Múltkor csak egy csók volt, de közbeszólt a lelkiismeretem. Viszont nem hiszem, h legközelebb meg tudok állni ennyinél, képes vagyok neki adni az eddig féltve őrzött szüzességem is.

De nős és van egy másfél éves fia. Emiatt van lelkiismeret-furdalásom. De megőrülök, ha nem lehetek az övé. Úgy döntöttem, h most az egyszer önző leszek, és magamra gondolok, és legközelebb hagyom, h továbbmenjen.

20/N



2012. jún. 28. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

ha döntöttél akkor minek írtál ide?

én biztosan nem játszanék egy ilyen férfival. 10 év, gyerek, nős

arra nem gondoltál, hogy a kicsi miatt most elhanyagolva érzi magát és ezért keres egy fiatalabb nőt? én biztosan nem adnám oda magam neki

2012. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
próbáld ki ez a korosztály már tapasztalt
2012. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

én megtenném, voltam ilyen helyzetben akkor nem léptem de nagyon bánom.


17/ szűz lány

2012. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
gondolj magadra és persze rá is:) mert nem csak neked jó, neki is, tehát innen nézve nem vagy önző:) bár én nem vagyok szűz, én megtenném:D
2012. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
nagyon meg fogod bánni, ő nem szeret, csak újdonság vagy neki a monoton házasélet után... egyébként gondolj bele, ha a feleségét megcsalja, akivel már gyerekük is van, akkor te mit várnál tőle? megdug, mert szűz vagy, és jól fog esni az önbecsülésének, hogy egy szűz, fiatal csajt szedett fel, aztán meg otthagy a fenébe... sajnálom, de elég buta vagy, ha úgy döntöttél, hogy egy ilyen tahónak adod oda magad... nem hiszem el, hogy nem találnál magadnak megfelelő párt
2012. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
annak is gratulálok aki biztatja ezt az eszement ötletet... remélem a ti házasságotok is ilyen fantasztikus lesz:) majd azt a nőt is biztassátok, akivel a ti férjetek találkozgat
2012. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ő eddig az egyetlen, akinek tetszem, és engem is nagyon vonz. eddig csak éretlen pasikkal hozott össze a sors, pár randinál tovább senkivel sem jutottam, de ő.... istenem, ha már rágondolok, már felizgulok..
2012. jún. 28. 21:57
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
én ezt elhiszem, de keress mást! ha nem lennél szűz, akkor más lenne a helyzet, de így nagyon meg fogod bánni, mert ő 100 hogy a házasságát fogja majd választani helyetted... te meg hoppon maradsz, és odaadtad a szüzességed egy ilyennek:/ ő se azért akar, mert olyan vagy amilyen, hanem mert jó lesz belegondolni, hogy megvolt ennyi idősen is egy szűz csaj
2012. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
talán igazad van. vagyis tudom, h nem hagyná értem a feleségét, ennyire még én sem vagyok naiv, de ettől még lehetnénk párszor együtt. nem hinném, h mindjárt kidobna. érzem, h többnek tart egy egyéjszakás kalandnál
2012. jún. 28. 22:08
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen egy szűz lány, aki nem dugott időben. Már elmúlt 20 és bekattant. Szegény...
2012. jún. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!