Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ha kezdeményezne egy nős férfi elutasítanád?
Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 11:13
11/12 anonim válasza:
én megtettem és jou volt...ja és gyereke is van..olyan kis cukor....nem vagyok büszke magamra de megvolt..mindketten akartuk....nekem ő volt az első....ugyh rendesen elbaxtam :D
12/12 anonim 



válasza:





ez élethelyzettől függ.persze elutasítanám,ha kisgyermekes apuka,ha viszonylag jó házasságban élő férj,vagy a felesége köztudottan kedves-rendes nő.előfordult már hogy nem rendelkezett ilyen háttérrel az illető,papíron nős volt,de különélt stb.akkor megtörtént.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!