Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mivel és hogyan? (lejjebb)
Ott vannak az ujjaid és szépen tologatod be és ki. Először csak egy ujjadat használd aztán növelheted a számot. Meg a körmeid lehetőleg legyenek levágva. Meg ne nyúlj túl mélyre.
Ja és lehetőleg ne lásson meg senki elég cikis lenne.
De legegyszerűbb ha a csiklódat dörzsölgeted.





Nem feltétele a masztinak semmilyen eszköz.
Az a fontos, hogy találj egy nyugodt pillanatot, ahol el tudsz lazulni és kitartó legyél. Keress valami izgató fantáziát, vagy olvass erotikus történeteket, vagy nézz pornófilmet, vagy csak nézd magad a tükörben maszti közben és élvezz.
Ne a hüvelyedtől várd a csodát, mert bár az is fontos része az egész műveletnek, de a csiklód izgatásán lesz a hangsúly. Egyesek érzékenyek a mellbimbójukra, mások nem, megint mások egyéb testrészeket élnek meg izgatónak, vagy a popsijukat is belevonják a játékba.





A legtöbben pöciznek, vagyis kézzel izgatják a csiklójukat. Számomra ez meglehetősen unalmas, és hosszadalmas, én pl. párnával szoktam csinálni, megint mások zuhanyrózsával.
(mondjuk nem értem hogy lehet megtervezni a maszturbálást, és azt sem, hogy ez hogy maradhatott ki??)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!