Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nagyobb jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb jobb?

Figyelt kérdés
2006. okt. 27. 22:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
95%
Mivel a nők G-pontja a hüvely belsejében kb. 3-7 centire található a bejárattól, és a nőknek a G-pont ingerlése okozza a legnagyobb élményt, méret szempontjából 3-7 centi felett minden hímvessző egyformán jó.
2006. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
36%
a nagy himveszó nagyon jó én a szüzeségem 1 20 centis himvessző vel veszitettemel és utánna lefekuttem 1 ojan 4 centis péniszű fiuval szegény nagyon igyekezet de nem éreztem csak anyit mintha az ujammaal kényeztettem volna magam
2007. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim válasza:
92%
Szerintem nem a méret a lényeg.
2007. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
99%
Nem. A vastagság inkább.
2007. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
97%
Tök mindegy, semmi értelme nincs a méregetésnek: ahogyan a nőknek nem egy enlő hosszúságú a hüvelye, a férfiaknak sem egyforma a hímvesszőmérete. Ez egy teljesen normális dolog, felesleges méregetni, nem ettől lesz valaki jobb pasi, vagy jobb szerető, vagy akármi.
2007. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
87%
Ez olyan kérdés, mintha a nők kérdeznék, hogy számít e a mellük mérete? Nos, igen talán esztétikumra számít, de nem az a lényeg.
2007. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is-is. Nekem egy légyegesen nagyobb és vastagabb hímtaggal megáldott férfivel sokkal jobb volt, mint a férjemmel, akinek majd a feloe. Pedig szeretem, jó vele az együttlét, de más volt az érzés.
2007. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
97%

nem jobb a nagyobb. én egyszer voltam egy fiuval akinek nagyon nagy volt. hát azthiszem az elojátékig jutottunk,mert amikor megprobált belémhatolni,azthittem elbogom magam.nagyon fájt!

Persze számít a méret, de egyáltalán nem a kicsi pénisz hátrányára.

nem jo a nagyon nagy és nagyon vastag, ill. a vékony és hosszu(ez még rosszabb).Szoval nem feltétlenul jobb a nagyobb.sot!

2007. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
97%
az a lényeg, hogy tudja-e megfelelően használni, amije van! ;)
2008. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
95%

nem, nem feltétlenül....

legutóbbi partneremnek nagy is volt vastag is volt... de ő nem igazán volt ott a toppon...... bár meg kell hagyni az az érzés amikor először belédhatol...mmmm....de aztán hozzászokik a tied is(nem csak egy aktuson belül hanem pár nap/hét alatt) és már semmi extra

mostaninak nin cs ekkorA ÉKESSÉGE ÉS MÉGIS SOKKAL JOBB....figyelmes...ja és vele megy az eddig fájdalmasnak vélt popó is;)

2008. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!